Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallottátok amikor Amerikában...

Jack Sparrow* kérdése:

Hallottátok amikor Amerikában megöltek három fiút?

Figyelt kérdés

Amikor több mint 20 éve megöltek három fiút. Voltak sátánistáknak vélt tinik és biztosra vették, hogy ők ölték meg a három kisfiút. Több, mint húsz évig ültek börtönben. Most a nyáron viszont csináltak DNS vizsgálatot és kiderült, hogy nem ők voltak. Johnny Depp indított egy kampányt egy új tárgyalásért. A "fiúkat"( ugyanis már felnőttek) kiengedték a börtönből. És most az egyik megölt kisfiú mostohaapját gyanúsítják aki kétnaponta megverte bőrszíjjal a kisfiút.

Kérlekszépen titeket, hogy írjatok véleményt erről az esetről! :'(


2011. okt. 22. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
nem semmi.
2011. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én NEM azon őgök, hogy megöltek három kisfiút hanem azon, hogy börtönbe vágtak három tinédzsert akik csak most jöttek ki a börtönből és még AZT SE tudják, hogy mi az a mobiltelefon, mert senki se mondta el nekik!!!! Azért bőgök, mert így le vannak nyomva!!!!
2011. okt. 23. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Te most ezen tenyleg sirsz?

Es azon nem sirsz, hogy alban noket es kislanyokat eroszakolnak meg katonak?

Basszus annyi fos van a vilagban, hogyha minden hiren kiakadnank, akkor hamar a fold ala sirnank magunkat. Raadasul egy olyan orszag hireivel foglalkozol, ami tobbezer kilometerre van a hazadtol.

Ne sertodj meg, nem bantani akarlak. En usaban elek de pont ezert nem olvasok hireket, 1 mindennap megolnek valakit vagy valakivel igazsagtalanul bannak 2 nem tudok es nem is akarok ez ellen tenni semmit.

Ha meg akarnam valtoztatni az igazsagtalan vilagot, amit nem lehet, akkor elmegyek onkentes melora vagy adomanyt kuldok a hontalanoknak...


Vegulis a velemnyunket kerted az esetrol: az en velemenyem az, hogy nincs velemenyem, mert nem erint kozvetlenul az esemeny, nem lattam, hallottam, kostoltam, tapintottam, vagyis szemelyes tapasztalatom nincs az ugyben, igy velemenyt sem tudok formalni a dologrol, csak ismetelni tudnam amit itt-ott olvastam.

Ha en lennek a huga vagy az anyja az egyik fiunak, akkor lenne a dolgorol velemenyem, igy viszont nincs.

2011. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!