Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eddig mennyire lenge öltözékbe...

Eddig mennyire lenge öltözékben láttatok utcán embert?

Figyelt kérdés
Eddig mennyire lenge öltözékben láttatok utcán embert? ; mármint életetekben mi volt a leglengébben öltözékű ember, akit láttatok utcán. Meztelen, félmeztelen, k*rván és strand környékén kívül kérdezem, úgy általába!
2011. okt. 22. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt láttam, hogy egy motoros csávó fuvarozgatta a csaját, aki felső, melltartó nélkül, szóval félmesztelen ült a motron, csak egy kis naci volt rajta. Ez mondjuk nem valami extra, de én ezzel szembesültem egy átlgos hétköznapi délután. De ezt a kérdést miért tetted fel:-)?
2011. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Néhány hónapja olvastam az utazási kérdések között olyanokat, hogy hova, mennyire lenge öltözékben lehet közlekedni, meg hasonlók... Ezért kérdeztem, hogy itthon milyen eseteket láttatok eddig.

-------

Amúgy ez a félmeztelen csajos egész komoly. Köszönöm!

2011. okt. 22. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül, de őrültet.
2011. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Télen a kiscsaj sárga,alig mellet takaró boleró-dzsekiben,alatta semmiben szállt a buszra,villogott a fél méteres deréktetkója... undorító volt...
2011. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyár közepén félmeztelen férfiak mászkáltak a belváros közepén. Sajnos amióta a strand bejáratát áttették a népkertbe (egri vagyok), azóta ezek az ütődött turisták azt hiszik félmeztelenül mászkálhatnak a népkertben és a történelmi belvárosban is de ez nem Miami, úgy tudom itthon ezt büntetik.
2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvános helyen (plázában) bikinifelső és alul egy megkötött strandkendő, ami alatt nem volt semmi (szarul volt kötve a kendő, kilátszott, nem is direkt néztem, hanem mert pultnál dolgozom, és kb. szemmel kell tartanom mindent és mkit, hogy ne lopjanak a pavilonból)... ja, és mindez durván két héttel ezelőtt, szval még azt sem lehet mondani, hogy felugrottak strandról enni vhova, vagy akármi... mondjuk sztem aki nyilvános helyre, épületbe bemegy strandszerkóban, az elég neveletlen, min. egy ruhaszerű vmit kapjon már föl.


Pasiban... lehet, hogy ez nem fogja annyira kivágni a biztosítékot, mert pasiknál ez gyakoribb, de utcán felméztelenül plusz sort.

2011. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3hete szombat hajnalban,a budai alsó rakparton mentem a Szabadság-hídtól az Erzsébet-híd felé. Az Erzsébet híd alatt állt egy f@szi egy szál alsógatyában(8celsius) és integetett az autósoknak. Idő 5:30
2011. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
mentem suliba, és egy eszetlen pasi az út szélén, a suliba vezető járda mellett letolta a nadrágját és elkezdett vizelni. Nem lett volna olyan rossz, de épp felém fordulva végezte ezt a dolgát és undorítóan nézett ki a nemiszerve. Azóta hányingerem van a férfiaktól és sokáig voltak rémálmaim.
2011. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néhány éve egy barátnőmmel a hegyen, a libegőn ülve, láttunk két alattunk elhaladó, tizenéves srácot. Az egyik rövid ujjú pólóban volt és sortnadrágban. Hozzáteszem, november közepén jártunk, rajtunk kabát volt, szóval, nem volt meleg. De a fiú nyilván edzett volt..
2011. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!