Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Képzeljétek! Ma délelőtt a...

Darcy01 kérdése:

Képzeljétek! Ma délelőtt a metrón egy pasi úgy megütötte a párját, hogy a nőnek vérezni kezdett az orra! Döbbenet! Ti láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a metrón egy pár mellé ültem le. Először azt hittem, hogy csak hangosan beszélgetnek a zaj miatt, aztán rájöttem, hogy éktelenül veszekszenek. A férfi nagyon csúnyán káromkodott, és sokszor ököllel ütötte a metró oldalát.

Aztán egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a velük szemben ülő két nő még jobban elborzad és zsebkendőket vettek elő a táskájukból. Oldalra néztem és láttam, hogy a nőnek ömlik az orrából a vér. Erre a pasi rögtön visszavett a hangerőből és azt mondogatta, hogy véletlen volt, véletlen volt, többet nem nyúlok hozzád.

Két megállóval később jött két biztonsági őr és leszállították őket a metróról, de a nő még azt mondta erre, hogy nincs semmi baj. Én a következőnél szálltam le és várnom kellett egy kicsit valakire, és a következő metróval a párocska is jött.

Sok megdöbbentő dolgot láttam már az utcán, de eddig ez volt a legdurvább. Döbbenet, hogy milyen emberek vannak, nem? És ki tudja, hogy hányadik ilyen eset volt már ez? Ha vadidegen emberek előtt így viselkednek, akkor mi lehet náluk "otthon"?


Azért meséltem ezt el, mert nagyon megdöbbentett és mély nyomokat hagyott bennem.


2011. jún. 7. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Az jutott eszembe, amikor engem egyszer egy cigány nő pofozott fel a piacon. Lehettünk vagy 13 évesek a barátnőmmel, és róla sugdolóztunk, ami ugye nem szép dolog, de egyébként nem ismertük, sose láttuk, mivel észrevette a sutymorgást, odajött, és lekevert egy jó nagy pofont, teljesen leblokkoltunk.

Durva, igen, hogy mik vannak, szegény nőt is sajnálom:-(

2011. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Na, igen, a pali nem most verte meg az asszonyt eloszor. Azert nem volt "semmi baja", mert fel hogy otthon tobbeet kap. Egy ilyen no meg fel lelepni is, igy vegig eli az eletet egy ilyen allattal.
2011. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Számomra nem az a döbbentet hogy a férfi megütötte a nőt,hanem az hogy a nő ezt eltűrte.Sajnos az ilyen nőkre mondom én képletesen

"Aki hülye az haljon is meg" Aki ennyire hagyja magát,annak segíteni sem érdemes..

UI: Meglep az is hogy senki nem emelte fel a hangját és nem szólt a pasasnak,hogy mi az hogy megver egy nőt???

2011. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

az ilyenek nem hagyom szó nélkül.

Ha valakit vernek előttem,mellettem akkor igen is, hogy közbe avatkozom, ha a boltba látom, hogy valaki el tesz ezt azt legyen akár gyerek vagy felnőt igen is oda megyek és és mondom neki, hogy láttam amit láttam, ha nem akar bajt akkor pakolásszon vissza.

(eddig még szerencsére nem vertek meg)

2011. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is nagyon szívesen szóltam volna neki szépen, hogy hagyja abba, de úgy gondolom, hogy egy ilyen állatnak az értelmes beszéd egyik fülén be, a másikon ki. Én meg egy fiatal lány vagyok, nem mernék szembeszállni egy ilyennel, mert valószínűleg én húznám a rövidebbet. Senki nem mert szólni semmit. Gondolom valaki a metróvezetőnek szólhatott erről és úgy jöttek a biztonsági őrök.
2011. jún. 7. 16:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy leírtad, könnyebb lett valamivel? Fiatal vagy, ugye, kiegyensúlyozott családban, anyagilag közepes színvonalon.Nem sok ocsmányságot láthattál még ezek szerint, de legközelebb már nem ér készületlenül.Minden rossz jó valamire.Láttál egy kis perpatvart, megesik az ilyen, nem kell vele foglalkozni.
2011. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valóban elgondolkodtam ezek után egy kicsit az életemről. Csodás gyermekkorom volt, sosem szenvedtem hiányt semmiből, sem anyagi, sem fizikai, sem szellemi szinten. Kiegyensúlyozott, boldog, harmóniában élek a szerelmemmel már négy éve. Úgy érzem ezeket látva, hogy eddig szinte burokban éltem. Eddig is tudtam, hogy mennyire szerencsés vagyok. Sokszor eszembe jut, hogy milyen jó nekem, milyen jó életem és sorsom van, és sokszor hálát is adok az égnek, hogy ez így van.
2011. jún. 7. 16:10
 8/14 tetris ***** válasza:

Látom, nagyon felkavart érzelmileg az eset. Igen, sajnos vannak ilyen családok, ahol az agresszió mindennapos. Próbálj megnyugodni, mert nem tehettél volna semmit. Azt nem várja el tőled senki, hogy birokra kelj a verekedővel. Szégyellje magát az a férfi, aki megüt egy nőt. Az a nő pedig, aki eltűri, hogy így beszéljenek vele, és nyilvánosan felpofozzák, az meg is érdemli. Otthon, ahol nem látja más, nyilván még komolyabb a helyzet. Nem lehet mit tenni, mert az a nő döntött úgy, hogy jó lesz neki ezzel a verekedős pasassal. Hát akkor éljen vele, ha neki ez jó.

Nem lehet mit tenni. Próbáld meg elfelejteni, kitörölni ezt a kellemetlen szitut.

2011. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

magdianyu,


Nem, egy ilyen dolog egyaltalan nem normalis. Inkabb arra torekednenk, hogy ilyen ne forduljon elol, se nyilvanyossagban sem az csukott ajtok mogott. Remelem Te nem egy ilyen fajta no vagy, hogy hat jol vagyok, "nem tortent semmi", vagy ignorans vagy.

2011. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ocsmányságot láttam már és egyet megtanultam:" nézd meg és menj tovább"koromnak és tapasztalataimnak hála érzelmileg már nem érint.Tudod, van az a fájdalom, amitől kővé válik a szív. Ne többet erről..
2011. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!