Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A házasságon kívül van e mód...

A házasságon kívül van e mód meghosszabbítani egy külföldi legális tartózkodását Magyarországon?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:

A párom 2 évre érkezett ide felsőoktatásban tanulni, így a tartózkodási engedélye is akkor jár le. De közben egymásra találtunk, egymásba szerettünk és szeretne maradni. Ő az egyetlen megoldást a házasságban látja, de még egy éve sem vagyunk együtt, így én nem tehetem ezt meg, mert a családom kitagadna egy ilyenért és én magam sem érzem időlegesnek, csak majd 2-3 év múlva. Le tudnám velem élni az életem, és feleségül mennék hozzá, de nem most. Viszont sajnos így el kellene válnunk egymástól, pedig lehet, hogy tényleg ő az igazi... Van rá valami lehetőség hogy meghosszabbítsuk az itt tartózkodását? Ha mondjuk bejegyzett élettársi kapcsolatban élnénk, vagy el lennénk jegyezve, az nem elég?


2011. okt. 22. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Már így is túl sok feka van az országban
2011. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem túl sok ész szorult beléd, ha azt hiszed, hogy minden itt tartózkodó külföldi "feka"
2011. okt. 22. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Az előző egy s*ggfej. Én azt találtam, hogy "D" típusú vízumot kell kérnie a párodnak, ami max. 1 éves tartózkodást tesz lehetővé, de többször és kérelmezhető.

Nem vagyok szakértő, csak engem is érdekel a téma, és ezt találtam. Amúgy hova valósi a párod? Könnyebb utánanézni, ha elárulod.

2011. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

01:55-ös vagyok, nézd meg ezt itt:

[link]

2011. okt. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szíriai
2011. okt. 23. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Feka, arab, egyre megy
2011. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 amarill ***** válasza:
A házasság
2013. febr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 amarill ***** válasza:
100%
Menj vele ki te
2013. febr. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sajnos maga a hazassag tenye nem fogja öt feljogosıtanı az ott tartozkodasra plane nem egy 3.orszagbelı allampolgart,tudod a sziriaıaknak nehezen adjak meg ahogy a törököknek is peldaul. Bejegyzett elettarsı kapcsolat közjegyzö elött ıgen az mar egy jogı formaatum de nezd csak ıtt van a bevandorlası hıvatal honlapja ezen pontosan mındent meg fogsz talalnı a tartozkodas Magyarorszagon menüpontban keresd,sok sıkert nektek a jövöre nezve.


[link]

2014. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek hátsó szándéka van. Nem véletlenül akar annyira házasodni veled... Nekem a nagynéném most egy palesztín HAMAS katonához ment hozzá, és furcsa módon, idejött Buapestre. Nem hiszem hogy ez véletlen, sztem ennek parancsot adtak vagy mit, hiszen nem ilyen egyszerű egy katonát leszerelni, nem egy napos dolog, hanem egy folyamat... Tehát a négerekkel és arabokkal vigyázni kell. Főleg manapság
2015. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!