Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik régi, Magyarországon...

Melyik régi, Magyarországon is vetített sorozat lehetett?

Figyelt kérdés
Német sorozat volt, és volt benne egy Helga nevű szereplő, talán nővérke? Azt tudom, hogy nem volt valami barátságos.. Mi lehetett a címe?
2011. okt. 2. 23:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyre kevésbé vagyok benne biztos, hogy nővérke volt...:)
2011. okt. 2. 23:21
 2/11 bánomisén ***** válasza:
Van egy nagyon régi, német sci-fi sorozat, az Orion űrhajó, annak az egyik karakterét Helgának hívták. Nem tudom, erre gondoltál-e.
2011. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem emlékeztem űrhajóra.. :/ Eszembe jutott még a Hallo, hallo is, abban valami kommunista nő volt a Helga. Annyi rémlik csak, hogy valami ellenszenves szerepe volt. Az űrhajósban (bár pár jellegzetes képen kívül semmi nem rémlik a sztoriból) nem hinném, hogy negatív volt.

De köszi a választ! :)

2011. okt. 2. 23:49
 4/11 bánomisén ***** válasza:
Nem, az űrhajósban valóban pozitív szereplő volt, a legénység tagja. Akkor bocsánat, több tippem nincs.
2011. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a klinika a város szélén vagy valami ilyesmi amire gondolsz?
2011. okt. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtad, 99%-ig biztos voltam benne, hogy erre gondoltam, de a google nem írja, hogy lett volna benne Helga nevű szereplő..:/ Pedig abban a pillanatban, hogy elolvastam, még láttam is magam előtt.
2011. okt. 3. 00:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem Hildegard főnővérre gondolsz? :D Klinikában, nagyon negatív volt.
2011. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem Hildegard volt a neve? A Klinikában volt olyan nőszemély
2011. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez komoly kis egybeesés volt :)
2011. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
:)
2011. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!