Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Látják facebookon az ismerősei...

Látják facebookon az ismerőseim, ha ránézek a profiljukra?

Figyelt kérdés
Láttam egy új alkalmazást, ami állítólag lehetővé teszi ezt. Ha igen, akkor hogy láthatnám, hogy ki nézte meg az enyémet?
2011. okt. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Látják, sőt azt is tudják, hányszor maszturbálsz a fényképeikre.
2011. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem latjak.
2011. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hailey13 ***** válasza:
nem láthatják, ez 100%, nyugi:D
2011. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

> Látják facebookon az ismerőseim, ha ránézek a profiljukra?

Nem, nem láthatják.


> Láttam egy új alkalmazást, ami állítólag lehetővé teszi ezt.

Az valószínüleg vírus.

2011. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem látják!


Az össze olyan link, alkalmazás, ami azt ígéri, hogy megmutatja, csak vírus. Ezzel hülyítik az embereket, már régóta, újra és újra feltűnik... Ne kattints rá.

2011. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kattintottam rá. Köszi a válaszokat.
2011. okt. 23. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatba 1 észrevétel: Vannak emberek, akiknek néha megnézem a profiljukat, képeiket, üzifalat. Ismerem őket, de csak látásból. De ez most amúgy itt lényegtelen. Szóval sokszor volt már úgy, hogy miután megnéztem, mik vannak kiírva XY emberkééknek, utána pár nappal bejelöltek ismerősnek. És ez már nem 1-2 alkalommal volt így. Most akkor van ilyen progi, vagy ez nálam mind véletlen eset?
2011. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen progi.

Facebook mindig felajánl embereket, hogy hátha ismered őket. Lehet, hogy az ismerősöd ismerősei közül elsősorban azokat ajánlja, akik érdeklődtek felőled... maximum ennyi.

2011. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!