Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ráírhatok a tanáromra facebook...

Ráírhatok a tanáromra facebookon? Nem érem el se telefonon, se e-mailen!

Figyelt kérdés
főiskolai tanár, nem szeretnék feleslegesen 150 km-t utazni,csak akkor megyek fel a suliba,ha megbeszéltem vele egy személyes talit konkrét időpontra. írtam neki két mail címére,hívtam de nem tudom elérni. faceboookon azonbna fent van. szerintetek?
2011. okt. 18. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Mikor írtál neki/hívtad?
2011. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Persze, írj neki nyugodtan. Teljesen érthető, mit szeretnél.
2011. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%
Szerintem ne, felsőoktatásban pláne ne.
2011. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne írhatnál rá? Ha nem akarná, hogy ráírjanak, nem lenne fent a facebook-on / beállítaná, hogy ne lehessen neki üzit küldeni. Meg ha máshol nem tudod elérni, akkor egyértelmű, minden lehetőséget meg kell ragadni.
2011. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2011. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
irhatsz neki nyugodtan.
2011. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha nem ad meg lehetőséget arra, hogy te megtaláld, akkor Hiába írsz neki a FB-on, mert vagy nem válaszol, vagy pedig amikor felutazol, akkor esel pofára.


Nekem volt egy emberke, aki háromszor játszotta ezt el: tutira meg volt beszélve az, hogy felmegyek BP-re, az időpont is, minden, lelevelezve, mégis, amikor jelentkeztem nála, akkor "éppen nem ért rá", "éppen most ment el", "majd keress meg a jövő héten valamikor" szövegek jöttek. Majdnem a szakdogám és egy rakás pénzem, időm ment rá.


Tehetsz egy próbát, de szerintem ne várj túl sokat tőle.

2011. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ő a konzulensem a szakdolgozatomhoz.... fontos lenne, már egy jó egy hónapja próbálom elérni
2011. okt. 18. 22:08
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
És egy hónapja nem reagált semmit??? Szép kis konzulens.. és még én voltam kiakadva, hogy az enyém négy nap múlva válaszolt az ímélre :D
2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
4%
Kis lüke hallgatók azt hiszitek ,hogy tiétek a világ.
2011. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!