Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyit számit egy EMBER ÉLETE?

Ennyit számit egy EMBER ÉLETE?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tFifW..

komolyan ennyit számit ember az embernek???? mivan velünk emberekk??? vagy csak a kinaiak ilyenek?!?! 8 ember sétált el mellette (ha nem több) mintha nemis vette volna észre!! megsem viselte őket egy kisgyermek vérben ázó látványa!!!


2011. okt. 24. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik náluk ennyit....:(
2011. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas ez a közöny, szomorú, hogy ilyen"emberek" léteznek, itt élnek köztünk..

De egyébként lehet, hogy azért ilyenek, mert túl sokan vannak.Volt náluk úgy tudom, valami népességszabályozás és a lányok élete "kevesebbet ért".Meg talán egy családba csak egy gyerek születhetett , az is csak úgy ha fiú..Nos, lehet, hogy ezek miatt az eleve lelketlen intézkedések miatt lettek ilyenek.

Mint tudjuk, fejétől bűzlik a hal.

2011. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg borzalmas.De Kina eléggé más világ, félnek az emberek bármibe is "belekeveredni", mert az is előfordulhat, hogy őket venné elő egy ügy miatt, amiben nem is vétkeztek, csak segiteni akartak.

Kb olyan, mint Magyarország az 40-50-es években.Mindenki kussolt, senkise látott/hallott semmit.

2011. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én azt a verziót is hallottam, hogy nem "szeretnek" segíteni más emberen, mert akkor őket vennék elő hibásnak. Történt régebben hogy egy idős nő a földön feküdt, és azt tartóztatták le aki felsegítette. Valami neve is van náluk ennek a jelenségnek.
2011. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ennyit. Mégis mire fel tartjuk olyan sokra magunkat?
2011. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

egy még ártatlan lelkű kisgyermek életébe került..

mert az,hogy az a nagyobb fehér autó elütötte,még mondható balesetnek.mert telefonálhatott közbe,s mikor zökkent az autó azthihette,valami doboz,vagy fadarabka. De az,hogy "nemszeretnek belekeveredni" ügyekbe,még egyáltalán nem mentesiti fel őket. KÖNYÖRGÖM KI AZ A SZIVTELEN AKI EGY HALDOKLÓ KISLÁNY LÁTTÁN NEM TÖRIK MEG???

én akkoris segitettem volna,ha aztmondják nekem hogy akkor bebörtönöznek engem!!

2011. okt. 24. 15:49
 7/19 anonim ***** válasza:

engem akkor se érdekelne, akkor csukjanak börtönbe mintsem egy ártatlan pici gyerek életét veszítse ez miatt :'(

szomorú és szánalmas

fölötébb undorító

joga volt az élethez

és az hogy így meggyalázták a testét egyszerűen rettenetes

jól felpofoznám az össze embert aki úgy nézett arra a csöppségre, mint egy elgázolt patkányra

azért nem ugynanaz a kettő... még egy bennszülöttnél sem

2011. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Borzalom.
2011. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

a kislány hosszú percekig haldokolt az utcán, az első autó elöször az egyik kerekével hajtott át rajta,majd a hátsó kerekével 2xis !!!!!! és utána ha megfigyelitek jött mégegy nagyobb autó,és az is átment a kislány lábán,először az első,majd a hátsó kerekével is megismételte.

egyébként a kislányon egy takaritó segitett... a kislány akkor még nem volt halott (!!!) kórházba került,ahol 1 héten át küzdöttek az életéért,tegnap viszont szervezete feladta,és a kislány 6 évesen elhunyt.

a takaritó,aki a kislányon segitett, forint értékben 800ezer forintot kapott,példamutató magaviseletéért.

2011. okt. 24. 15:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem jatszodta le a gepem a videot de eleg volt latnom a cimet. :(( Ugyhogy pontosan nem tudom mit mutat de a cimeben 2-szer utottek el autoval es 18 ember hagyta figyelmen kivul. Ez rettenetes. :( Meg a hideg is kirazott. Vajon tulelte a kis csopseg? En ezt nem tudom felfogni tenleg ennyire rideg az a kultura, nincs szivuk? :((
2011. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!