Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! Ezt már én nem bírom!...

SOS! Ezt már én nem bírom! Mit tegyek? Mit tegyen akkor Ő? Szétvereti magát a meccseken, csak, hogy pénze legyen eltartani a papáját.

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm(22) boxolt,de abbahagyta az egészsége miatt.Most meghalt az apukája,a papáját(elég beteg) gondoznia kell,csak ketten vannak,gyógyszerek,kezelések,számlák halomban.Újra elkezdett meccsre menni a pénz miatt!Mos,főz,takarít,bevásárol egyedül,minden egyes nap.Na meg kiderült,hogy Ő is gyógyszereken él,hogy bírja valahogy.Az orvos persze leállította,hogy bajok lesznek,így is vannak már,de nem hallgat rá!


Köszönöm a válaszokat! :'(


2011. okt. 24. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ha már kell a "power" akkor szerezzen be egy kis tesztoszteront :) jót tesz az ízületeknek is :D
2011. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ő élete, ő választotta ezt az utat.Elmehetne dolgozni is,ha akarna. Nem tudsz mit tenni.
2011. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem akrom,hogy gyógyszereken meg ilyen sz*rokon éljen!
2011. okt. 24. 18:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki,hogy keressen munkát,de azt mondja,hogy azért nem kapna annyi pénzt,minta most a boxért.
2011. okt. 24. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Csakhogy itt NEM az a kérdés, hogy TE mit akarsz, hanem Ö - ez az ö élete, ha neki igy jó, akkor NEKED semmi beleszólásod.


Mellékesen arra nem hivatkozhat, hogy CSAK igy tud pénzt szerezni, ugyanis az emberek többsége dolgozik a pénzért.

2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy te mit akarsz az egy dolog. Felnőtt ember, azt csinál amit akar. Te max. elmondhatod a véleményed és segíthetsz neki takarítani. Ennyi
2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudna máshogy is,persze,nem is azt mondta(m),hanem azt,hogy így többet kap!
2011. okt. 24. 18:59
 8/13 anonim válasza:
Miért nem dolgozik valami mást?Tudom,hogy nehéz munkát találni,én is egy gyorsétterembe gürizek,de szerintem jobb,mint szétveretni magam.Mi meg hiába adunk neked tanácsokat,ha nem hallgat rád.Egyszer talán megjön az esze.Segíts neki v.mi munkát találni,olyat biztos nehéz lesz,ami mellett ideje is lesz gondozni a papáját,de az se megoldás,hogy lassan tönkre megy a szervezete a gyógyszer miatt,meg persze a box miatt is.
2011. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt hajtogatja,hogy a meccsekért több pénzt kap.
2011. okt. 24. 19:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szenvedélye a sportban a boxolàs.
2011. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!