Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a csuda az a fehér labda...

Mi a csuda az a fehér labda amire egy arc van rajzolva és Wilsonnak hívják? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már csomó helyen láttam, de nem igazán értem mit akar jelenteni. Gondolom valami amerikai/angol poén amit csak ők értenek.
2011. okt. 24. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a számkivetett c. filmet, abból van.
2011. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A... nem jut eszembe a címe... abban a Tom Hanks filmben van, amelyikben egy lakatlan szigetre kerül. Számkivetett. Az a címe. Véres tenyérrel összefogdossa a labdát, ami valahogy nála van, mert szállítmányozó cégnél dolgozik, és midnen hüyleség van nála, miután lezuhan a repülője, és a kéznyom egy fejre hasonlít, és rajzol neki szemet, szájat, és elnevezi Wilsonnak, és hozzá beszél, mert ugye teljesen egyedül van. Mikor megmenekül egy tákolt kis hajón, gályán inkább, Wilson a vízbe esik, ő meg utána ordít, mintha élő ember lenne, és sír utána, de nem megy utána. Egyesek ezt olyan marha röhejes jelenetnek találták, meg biztos vannak viccek erről, én egyet sem hallottam. Egyébként jó film, ajánlom megnézni.
2011. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igy van, a számkivetett legjobb barátja, Wilson ! de tényleg nézd meg, jó film :)
2011. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A "Számkivetett" című filmben Tom Hanks legjobb barátja 4 évig :) egy lakatlan szigetre kerül, de a keresőosztagok nem találják, egyetlen szórakozás pedig Wilson. (ez is olyan film, amin mindig bőgök )
2011. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wilsonnak nevezte el, a labda márkajelzése után. Lehet, hogy filmereklye, lehet, hogy csak egy szimpla sportlabdát láttál, rajta a branddel.:)
2012. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!