Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni azt, hogy valaki nem tud, vagy nem akar csajozni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk aki nem akar, az meg se nézi őket. Aki akar, az keresi a szemkontaktust.
2011. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valójában három kategória van:

1. Akar, de nem tud. Ő próbálkozik.

2. Nem akar, mert nem tud. Ő feladta, és kerüli az elutasítást. Súlyosabb esetben szinte menekül a nők elől.

3. Nem akar, mert nem izgatják a csajok. Ő apasikat bámulja meg és trendi cuccokban jár.

2011. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki nem tud, az biztatást váró boci szemekkel néz. Aki nem akar, az vagy meleg, (ez többnyire felismerhető) vagy komoly kapcsolata van, ezért a nőkkel való társalgásnál lényegre törő és kerüli a félreérthető jeleket, mozdulatokat.
2011. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 2. fogalmazta meg tökéletesen. Olyan nincs, hogy valaki eleve nem akar, max azért, mert meleg, aszexuális, vagy elege van a kudarcokból. Az utóbbi esetben azonban még mindig akar, mert a vágy nem hal meg, csak feladta.
2011. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válaszok alapján nem tudom hová sorolni magam. Nem volt még érdemleges kapcsolatom, nem vagyok meleg, vonzódom a nőkhöz, nem próbálkozok, de akarok ha egyedül vagyok, ha nem vagyok egyedül akkor nem. Egyszer sem utasítottak el, mert egyszer sem próbálkoztam be konkrétan..


Nos? :D

2011. okt. 25. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor kiegészítem:

1. Akar, de nem tud. Ő próbálkozik. Előbb-utóbb. :D

(15:25 voltam.)

2011. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vonzódsz a nőkhöz, de csak ha egyedül vagy. Hmm...

Nekem az a tippem, hogy fiatal vagy, és még nem állsz rá készen. Lehet, hogy nálad a barátok is kielégítik a kapcsolat lelki részét, de testi vonzódás az ennek ellenére van.

2011. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hamarosan betöltöm a 18-at.

Amúgy, amikor látom egy csajon, hogy engem néz, akkor én nem nézek oda direkt, valamiért nem akarom.

2011. okt. 25. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Pozitív tapasztalat híjján nem tudod kezelni a szitut, de ez természetes. Legközelebb mosolyogj és biccents neki. Vagy szemezhetsz is, bár én nem vagyok híve. :)
2011. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!