Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a megoldás, ha anyukám nem...

Mi a megoldás, ha anyukám nem jól adta le a népszámlálásos papírokat (nem töltött ki elég személyi kérdőívet)?

Figyelt kérdés
Éppen nem tartózkodtam otthon, anyukám pedig leadta a népszámlálásos papírokat. Egy gond van, a lakás kérdőívére ráírta, hogy 3an lakunk ott (anyukám, tesóm és én), viszont csak magára töltött ki személyi kérdőívet (mivel csak egy volt a csomagban, de ugye kérnie kellett volna plusz kettőt). Ilyenkor mit lehet tenni? Bár azt sem értem, hogy aki összeszedte, az nem figyelte, hogy ha nem egyedül lakik ott, akkor miért csak egy személyi kérdőív van? Ezért kiszabhatnak büntetést, vagy pótolni kell utólag? Köszi!
2011. okt. 25. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A számlálóbiztos hibája, hogy nem nézte meg.
2011. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden papír egy borítékban érkezett, amin rajta van a népszámló neve/azonosítója és TELEFONSZÁMA! Érdeklődj nála szerintem.
2011. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!