Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felülvizsgálatra tényleg csak...

Felülvizsgálatra tényleg csak az előző óta keletkezett új papírokat kell vinni?

Figyelt kérdés

Rokkantsági felülvizsgálatról van szó, és többször is olvastam, hogy "a legutóbbi felülvizsgálat óta keletkezett új orvosi leleteket hozza magával". Na de aki évente megy, és pl 1 év alatt nem keletkezett semmilyen új papír, akkor megy a nagy semmivel?


Hogy van ez? Ők a régieket mind lefénymásolják amikor az ember ott van?


Csak mert ismertem olyat aki 100%-ot kapott meg olyat is aki 86%-ot, de aztán pár éve meg semmi új papírja nincs.


Hogy megy ez? valaki tisztában van vele? Ha nem viszünk semmit, akkor mit néznek át és mit írnak a dokumentációba?


2011. máj. 22. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze a régieket dokumentálják,azt már nem kell vinned csak azokat amik az előző vizsgálat óta keletkeztek.

Ha nincs akkor nincs,nem probléma az se.

2011. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na de akkor mégis mit dokumentálnak újként vagy akkor mi alapján megy az egész felülvizsgálat (ha nincs új) ?


És még egy kérdés: mit jelent az h a régieket ők dokumentálják? Lefénymásolják vagy csak kiírogatják belőle amit akarnak? Ezt azért kérdezem, mert nagyjából az összes régi papírom eltűnt költözéskor, és éppen erre gondoltam, h esetleg nekik meg lehet, és akkor kérni kéne egy másolatot. Na csak tehát a kérdésem, hogy ez hogy is működik.

köszi

2011. máj. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!