Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szerbek miert szeretnek...

A szerbek miert szeretnek minket ennyire magyarokat?

Figyelt kérdés
Mindig amikor megkerdezik,hogy milyen szarmazasu vagyok es mondom nekik,hogy magyar akkor mindig tök örülnek meg mondjak,hogy:ooo magyarski !! Pedig csinaltunk egymasnak nagyon csunya dolgokat a masodik vilaghaboruban...
2011. okt. 25. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy ez általános lenne, de ha az, akkor örülök. Nekünk sem kellene gyűlölködni, inkább össze kellene tartanunk.
2011. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én félszerb vagyok és senkivel sincsen bajom,de minek az erőszak egy régmúlt dolog miatt,ha lehet béke is?
2011. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
tartsunk össze!ne gyűlölködjünk.nagyon jó lenne ha békében lennénk és számíthatnánk egymásra.örülök ha téllegszeretnek minket:)
2011. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
mert az ellentéteket csak a phaszfej politikusok szítják, az átlagemberek ott is normálisak. én 1 szerbet ismerek, nagyon jó fej :)
2011. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van akkor örülök hogy ők örülnek nekünk, mert én amikor kintvoltam rokonlátogatáson sok bolti eladó nem nagyon őrült annak hogy magyarul beszélek, jó nem azt mondom hogy bukók voltak, de nem is repdestek az örömtől.
2011. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én pont úgy tudtam, hogy utálnak minket. Bár megmondom őszintén, hogy így látatlanba nem fogok ítélkezni, nem sok szerbbel volt dolgom eddig, úgyhogy nem tudom mi az igazság. De szerintem nekik is van annyi eszük, hogy nem szítják a múltat, mert felesleges.
2011. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Mostoha faterom is szerb, utálja a hazáját. Azért úgy felnőni, kamasznak lenni hogy közben háború van, és ott melletted gyilkolásszák az embereket az elég dúrva... Nem csoda hogy nem szereti, az anyanyelvét sem tanítja a saját gyerekének sem.
2011. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
persze biztos vannak radikalis szerbek akik utaljak a magyarokat de nekem nagyon sok szerb baratom van es meg soha nem bantottak.jo fejek szerintem :)
2011. okt. 25. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
A szerbek mindenkit gyűlölnek, mivel rendkívül frusztráltak, és úgy érzik, hogy a világ igazságtalan velük. Ritka kivétel, hogy egy szerb szimpatizáljon a magyarokkal.
2011. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
ők ilyen nép-- a szlovákok nem szeretnek minket.
2011. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!