Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ki a cigit, de nem is akarom, mert undorodom a szagától. A szobatársaim mindhárman cigiznek, és volt már olyan, hogy nagyon rá akartak venni, hogy próbáljam ki, tök jó lesz. És mikor mondtam, h nem, akkor csúnyán néztek. Ja és soha nem iszok alkoholt, bulizni sem járok. De ettől függetlenül teljesen jól érzem magam. Ciki vagyok? 17L
2011. okt. 26. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most mit vársz tulajdonképpen? Te is tudod, hogy nem vagy ciki. A bagósok annál inkább.
2011. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kár, hogy olyan kevés hasonló lány van.


18/F

2011. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a cigi még nem de alkoholt azért kell néha inni
2011. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

első: nem várok semmi különöset. :)

második: hát én is örülnék, ha nem lennék majdnem egyedül.

harmadik: kötelező? miért?

2011. okt. 26. 17:44
 5/16 Orsi26Varga válasza:
Dehogy vagy ciki!Az a ciki,aki cigizik meg iszik,de VEDEL,mondjuk sztem azért mert vki mértékkel iszik,még nem lesz jobb ember,mert egy kicsi,egy kicsi,aztán kampec egy egész üvegnek.Én 12 éves fejjel egyiket se dijazom,és sztem nagyon is jól teszed,h nem dohányzol vs,h nem iszol alkoholt,semmi haszon nincs belőle,akk éppen jónak tűnik,de utána...Azzal égetnéd magad igazán,ha ezeket tennéd,jól csinálod,h hagyod a francba,és nem foglalkozol vele.Ne az legyen a célod,h ne cikizzenek ki azért mert nem iszol v. cigizel,inkább azt tedd,amit jónak látsz,ne azt amit más mondd,és rem nem akarsz olyan lenni,aki fiatalon iszik és dohányzik,mert az a legnagyobb szégyen.
2011. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Hát az hogy nem cigizel csak jó:) viszont hogy bulizni nem jársz és nem is szoktál piálni azon változtathatnál:) persze nem azt mondom hogy napi 3liter palackos bort le kell húzni, hanem csak bulikban, jó társaságban lehetne néha iszogatni valami jót:)
2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért nem találkozok egy ilyen lánnyal, aki nem jár sehova, nem iszik és nem cigizik. Egy ilyen lány miatt még le is szoknék a cigiről:D 18F
2011. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a volt pasimat "leszoktattam róla" :D igaz, hogy ő egész könnyen letette. Csak sajnos, miután szakítottam vele, vissaszokott. Úgyhogy csak ideiglenesen sikerült, de az is valami :)
2011. okt. 26. 19:51
 9/16 okazaki shinichi válasza:
Becsülendő az akarat erőd amit nem akarsz megtenni ne is tedd meg , én már több mint 1 éve cigarettázom és nem tudom letenni már bánom hogy rászoktam! Semmi gáz nincs benne és gondolkozz el azon hogy kit nevezel barátodnak ha olyasmit kényszerít rád amit nem szeretnél!
2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
háát, nem vagyunk nagy puszipajtások, csak egy szobában lakunk. és nem mondanám, hogy kényszerítettek, csak mondta, h naaa, próbáld már ki, tök jó, mondom nem, erre mondja, h de miért? szóval nem volt kényszerítés igazából.
2011. okt. 26. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!