Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam ki a cigit, de nem is akarom, mert undorodom a szagától. A szobatársaim mindhárman cigiznek, és volt már olyan, hogy nagyon rá akartak venni, hogy próbáljam ki, tök jó lesz. És mikor mondtam, h nem, akkor csúnyán néztek. Ja és soha nem iszok alkoholt, bulizni sem járok. De ettől függetlenül teljesen jól érzem magam. Ciki vagyok? 17L
2011. okt. 26. 17:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
kényszerítettek = kényszerített.
2011. okt. 26. 20:01
 12/16 anonim ***** válasza:

nem vagy ciki, de ők sem azok.

mindenki e tudja dönteni mit akar és mit nem akar.

Van egy érzésem, hogy bulizni azért nem jársz mert nem fogadnak be maguk közé? :s

egyébként ha nem fogadnak be nem azért mert nem iszol és nem cigizel

2011. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tutira befogadnának, nem azzal van a gond, hanem én egyszerűen nem vagyok partyarc, nem az én világom. ennyi.
2011. okt. 27. 07:46
 14/16 anonim ***** válasza:
ezvan
2011. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
jaja. de egyébként nem arról van szó, h sosem voltam bulizni, vagy soha nem ittam még alkoholt. voltam, de csak négyszer életemben. ebből kettő jó volt, kettő sz.r. ami alkoholokat meg eddig ittam, egyik se ízlett, még a pezsgőt se szeretem. inni meg ezért nem iszok.
2011. okt. 27. 14:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Most mégis mit vártál? Kár hogy kiakadt az automata trágárság szűrő, na mindegy: Gondolom neked tökéletes az életet hogy itt keresed a bíztatást. Kitínű tanuló vagy, még soha egy pohár bort sem iszol meg, barátod meg elvből nincsen. De gondolom nem is mekizel, és 200 kiló se vagy, minden rendben az alakoddal csak mi vagyunk hülyék...
2011. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!