Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A külföldiek szemében a...

A külföldiek szemében a magyarok, Magyarország is csak olyan mint Románia, Szlovákia, egybeolvasztanak vagy megkülönböztetnek minket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 20:33
 1/5 anonim válasza:
65%
általába! Tisztelet a kivételnek!
2009. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Egy fokkal talán jobb MO helyzete a nyugatiak szemében mint Románia. Szlovákiával talán egy kalap alá teszik a magyart.


A románt mindenhol utálják és megvetik, ezt tapasztaltam. Még Amerikában is!

2009. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Csak nézzük meg a mi múltunkat, és hasonlítsunk egy kicsit. Mit pattognak? Szlovákia nem is volt szinte 1920-ig.


Meg Amerika is. Mit pattog nekünk? 800 évvel idősebb a Nemzetünk.

2009. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadónak:

Igen, büszkék lehetünk a múltunkra.


És "büszkék" lehetünk arra is, ami a jelenben történik MO-n. Na ezért nézik a magyart oda, ahova. Ez van, és elszomorító.

De a magyar akarta ezt. Nem kellett volna elkezdeni etetni a "kissebbségit".

2009. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:31-es vagyok.

Ezt a zsidók tették, meg a komcsik, mert el akarnak nyomni minket, Magyar Embereket. Persze, nem tudom hogy ez kinek nem tűnt még fel, azt nem akarom megbántani, de valószínűleg vak. Vagy teljesen tök hülye

2009. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!