Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kórházban voltál, minek...

Mikor kórházban voltál, minek örültél?

Figyelt kérdés

Apukám kórházban van (cukorbetegség-érszűkület- kis lábújj bánja), holnap műtik, s már tegnap óta bent van. Kb. 10 napot lesz bent összesen.

Valamivel szeretném neki enyhíteni a szenvedéseit, de mivel még nem voltam kórházban, nem tudom ilyenkor mi jön jól.

Az alap felszerelésen kívül újságot vittünk neki, de nem tudom mi lenne még az, ami elviselhetőbbé teszi..

Ötletek, tapasztalatok?


2011. okt. 27. 08:25
1 2 3
 1/24 Antimod ***** válasza:
100%
Ha meglátogatod minél gyakrabban. Komoly.
2011. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
hobbija?
2011. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly 1 hónapot voltam intenzív osztályon. Ráadásul ott napi fél óra a látogatás. Viszont az ápolók istenkirálycsászárok voltak, beszéltek hozzám és sok újságot hoztak.

A családom behozta a laptopomat is, azon tudtam filmet nézni (később az osztály szerzett nekem egy tv-t is, hogy este nézhessem az RTL-t) és sok sok könyvet.

Ami még jó lehet apukádnak, egy kisrádió fülhallgatóval.

2011. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hobbija a vadászat, ezért vittünk neki vadászlapokat, amiket mondjuk amúgyis megvesz magának :S

Kisrádión már gondolkodtam. Lehet beszerzek egyet.

2011. okt. 27. 08:34
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Finomságokat, amiket a betegsége mellett is bátran ehet.Annak örülni fog, mert állítólag a kórházi kaják pocsékok.És a legtöbb férfi szereti a hasát.
2011. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A kajának örültem a legjobban ... úgy vártam a családot mint a messiást. A kórházi koszton nem lehet felgyógyulni.
2011. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

rádiónak vagy olyan telefonnak ami rádiós! Ja és a kórházban kapott csokis piskótakockának! Az ISTENI volt :)

Jobbulást Neki!

2011. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
engem is műtöttek párszor és én pl kimondottan nem szerettem miko rbejöttek látogatni. idegesített h jaj jobban vagy?hogyvagy?kérszvalamit?sütit? én rentgeteg könyvet vittem meg laptpot filmekkel meg mobilnetet...
2011. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen voltam kórházban utoljára, de annak örültem a legjobban, amikor anyum bejött meglátogatni! :)
2011. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Látogassátok, amennyit csak tudjátok. A rádió tényleg jó ötlet, esetleg könyv még. Ha van laptop otthon, bevihetitek neki, tudna filmeket nézni.


A 8:36-os meg egy tapló állat. Ilyen ökörnek megszületni is kár volt, remélem szaporodni nem fogsz.

2011. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!