Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehtek színész? Nagyon szertné...

Lehtek színész? Nagyon szertném de nem tudom hogy alkalmas vagyok-e rá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én még gyerek vagyok. (fiatal 12 majdnem 13 éves) Nagyon szeretnék színészkedni, vagy filmekben denekem elég ha színházakbaj fellléphatek..erről mit gondoltok?? lehetséges gyerekként vagy már csak akkor ha felnőtt leszeK??
2011. okt. 28. 11:49
 1/7 bánomisén ***** válasza:

Gyerekszínészek is vannak. Színházak szoktak időnként gyerekeket toborozni egyes darabokhoz, ha ilyennel találkozol, jelentkezz.

Van színjátszókör a suliban, vagy a művelődési házban, vagy valahol a környékeden? Mert oda is jelentkezhetsz, ott még tanulsz is.


Olvass sokat, verseket is, a színművészet az irodalomra épül. Jelentkezz szavalóversenyre, hogy szokd a szereplést.


Most hirtelen más nem jut az eszembe, ha lesz még valami, jövök :-)

2011. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen oké köszi..hát van a suliban színjátszó de már bábozom és nem hogyom ott de sajna a 2 együtt nem megy..szavalni szoktam..de honnan tudjam h mikor van szükség a színházakba gyerekekre és nem tom h a szüleim mennyire engedik ezt..
2011. okt. 28. 12:15
 3/7 bánomisén ***** válasza:

Szerintem ezt a színházban játszást először beszéld meg a szüleiddel, és ha ők is benne vannak, akkor biztosan segítenek abban is, hogy figyelik az ilyen lehetőségeket.

Tévében, újságokban szoktak ilyen felhívások lenni.


A bábszínész is egy szakma, ha bábozol, akár abban is gondolkodhatnál.

2011. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké majd szólok nekik de én színészkedni szeretnék pl színházakban vagy sorozatokban pl Jóban rosszban v Barátok közt..szerinted ez lehetséges??
2011. okt. 28. 12:49
 5/7 bánomisén ***** válasza:
Ha eljutsz egy válogatásra és ott kiválasztanak, akkor persze, hogy lehetséges.
2011. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oksa köszi!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 28. 17:41
 7/7 anonim válasza:
Ha már úgy indítasz, hogy megkérdezed , az nem nagy önbizalomra és magabiztosságra utal és az pedig elengedhetetlen egy színésztöl. Ezt persze lehet gyakorolni,tanulni. Szerintem előbb ezt gyakorold utána a színészkedést.
2014. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!