Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, h Kínában ha...

Tényleg igaz, h Kínában ha beviszel egy sérültet vagy egy haldokló embert akkor kb 2 millió Ft kell fizetned? Ha hullát akkor CSAK 600 ezret?

Figyelt kérdés

nem rég hallottam egy ismerősömtől.. és teljesen ledöbbentem.. ha ez tényleg igaz akkor gondolom a nagy népesség szám miatt lehet h ennyire leszarják azt a napi pár száz vagy ezer emberi életet...

valaki aki ebben jártasabb vagy hallott erről kérem írjon, h ez tényleg így van-e vagy falsh dolog az egész...!!


2011. okt. 28. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mindent elhiszel, amit hallasz?

ÚRisten, ember, gondolkodj már...

NEM igaz.

2011. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
Hova viszed be?
2011. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jól van rendben nyugodj meg.. csak ennyit szerettem volna tudni.. és am meg nem hittem el én sem csak azért jobban szeretek valamit TUDNI mint HINNI ;) nem kell bunkónak lenni EMBEEER..-.-
2011. okt. 28. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez így nem igaz.

Megcserélted a számokat.

2011. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az ismerősöd ezt honnan veszi?

Volt egy cikk az Állatok kategóriában. Nem állatokról volt benne szó, hanem az emberi fajt minősítette le benne a kérdező. Valami magyar honlapon írtak arról, hogy egy pár éves kisgyereket elgázolt egy autó. Mikor észrevette, és még a kocsi alatt volt a poronty megállt a teherkocsi, de aztán újra áthajtott rajta. Aztán egy másik kocsi is megtaposta, a motorosok kerülgették a járókelők pedig rá se bagóztak. Azután egy asszony húzta le az útról, és elkezdett kiabálni az anyja után, mire az megjelent. A cikk további részében arról írtak, hogy a vétkes sofőr (az egyik) azt mondta, azért nem állt meg, mert ha bevitte volna 2-3 millió Ft-nak megfelelő összeget kellett volna fizetnie, míg ha szimplán csak meghal, akkor 600 ezer Ft értékű összegben büntetnék. A cikk szerint mivel több bírósági ügy is volt már hasonló okokból, az emberek intoleránssá váltak, és inkább hagyják meghalni, akivel baj történik. Állítólag a nő, aki segített a gyereknek is le lett szólva, hogy miért nem törődik a saját dolgával. A felvételt (mert az is készült róla) állítólag egy biztonsági kamera (vagy térfigyelő) készítette.


Na ez volt a cikk. Én nem hiszek az igazságtartalmában. Ilyen egyszerűen nincs.

2011. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na megvan a linkelt oldal, itt olvastam még pár napja:

[link]

Akkor még életben volt a kislány, úgy tűnik azóta belehalt a sérüléseibe.


Oké, azt hiszem tényleg szembe kell nézem azzal, hogy ilyen tényleg van. De egyszerűen hihetetlen. Több google hivatkozás is foglalkozik vele.

2011. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a TV-ben hallottam ezt. Szörnyű :(
2011. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen emberek léteznek, hogy rászólnak a nőre, hogy "törődjön a saját dolgával" és inkább otthagynák a vérben tocsogó sérültet :-O És azt, hogy ez van hogy inkább megölnek valakit, mert akkor kevesebbet kell fizetni...:-O

( ha, megyek Kínában elüt egy autó, de csak a lábam töröm, de inkább még egyszer áthajt rajtam, nehogy felépüljek...Milyen emberek ezek....???

2011. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Hajszálra így van, hiszen megírta a KURUCINFÓÓÓ. Ezután már kétség sem lehet.........

Az eszünket is próbáljuk már használni, hátha jó valamire.

2011. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó nem csak a kuruczinfó írta meg, több lap is ír az esetről, ha netán a linkeltet nem találnád hitelesnek

[link]

2011. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!