Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy Európában 60...

Létezik, hogy Európában 60 millió, a világban 700 millió meleg él?

Figyelt kérdés
ez eszméletlen sok :O
2011. jan. 23. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Á, dehogy. Ha belegondolsz, 6 milliárd ember él ezen a bolygón. Ebbe beletartoznak, a nők, a férfiak, a csecsemők, a gyerekek, a tinik, a felnőttek, és az öregek is. Ez túl sok.
2011. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egyáltalán nem sok. Akkor lenne az, ha mind a 700 millió meleg hajtűdobáló köcsög lenne, vagy verekedős-agresszív leszbi bikák.

De mivel a túlnyomó részükről az ember nem is gondolná, hogy a másik csapatban játszanak, így egyáltalán nem sok, reális érték.

2011. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert akkor minden tizedik ember meleg lenne. Az azért durva egy arány lenne. Szerintem feltűnne, ha ennyi meleggel lennék körülvéve...
2011. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
és a világ több részén elfogadhatatlan a melegség
2011. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, Kelet-Európában (Magyarországon) is :D
2011. febr. 18. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem úgy értettem, magyarországon van az a fél tucat hobbiból náci, de Iránban törvényesen kövezés jár ha valakit melegnek gondolnak
2011. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Valahol azt olvastam, (sajnos nem tudom, hogy hol) hogy ha meleg alatt csak azokat értjük, akik kizárólag a saját nemükhöz vonzódnak, akkor körülbelül a népesség 6-8 százaléka meleg. Ha belszámoljuk azokat is, akik mindkét nemhez vonzódnak, akkor ez akár 10-12 százalék is lehet, ha tovább bővítjük a kört, és számoljuk azokat is, akik alapjában véve csak a saját nemükhöz vonzódnak, de divatból, kiváncsiságból elképzelhetőnek tartják, hogy egyszer kipróbálják a szexet a saját nemükkel, akkor akár 15-16 százalék is lehet.


Az, hogy iránban megköveznek érte, az csak egy dolog. Attól még élnek ott melegek, csak az életük védelmében elfojtják a vágyaikat. Itt magyarországon is ismerek olyan férfit, akinek felesége van, sőt gyerekei is vannak, de igazából meleg. Régebben teniszezni járt, előtte bodybuilder volt, manapság pókerezik... így leplezi a meleg társával kialakított titkos kapcsolatát.

2011. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
Elképzelhető, hogy van annyi. Csak nem látod, mert nem tűnik fel. A világ elmaradottabb részein senkinek nem mondhatják el, de érzik belül.
2012. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!