Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A reál beállítottságú, tudomán...

A reál beállítottságú, tudományos érdeklődésű lányok is nőiesek, hosszú hajúak, ugyanúgy sminkelnek, törődnek a divatos megjelenéssel, mint a humán beállítottságúak?

Figyelt kérdés
Tehát ha van olyan lányismerősöd, aki jó matekos, erős fizikából, kémiából, írnál róla, mennyire nőies vagy épp nem az? Persze felnőtt nőről is lehet szó, aki pl. valamilyen mérnök lett.
2011. okt. 29. 03:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja, és persze az is érdekelne, hogy a viselkedésüket mennyire látjátok nőiesnek.

A mozdulataik, a járásuk, a beszédstílusuk, hanghordozásuk finom, lágy, vagy inkább keményebb, határozottabb?

2011. okt. 29. 03:59
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy írhattok akár a fizika, kémia tanárnőtökről is, ha nő tanítja/tanította a suliban.
2011. okt. 29. 04:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem reál vs. humán kérdés.


Ha valaki egy bizonyos szintre jut bármelyik területen, akkor sanszos, hogy egyre kevésbé fog külsőre megadni azt a többet, mint akinek erre jobban kell támaszkodnia.

Egy Nobel díjas nőnél senkit nem érdekel, hogy szőrös a lába vagy a hónalja. Persze ettől ő még megcsinálhatja, DE nem társadalmi nyomásra.


Valamilyen szinten a "Pláza cica" állapot egy evolúciós dolog, hogy érvényesüljön a nőstény és kifogja a legjobb alfa hímet. Egy tudós nőnél, viszont már nem kell a megjelenésre ilyen nagymértékben támaszkodnia.


Na ezt az utolsó szekciót lesz aki félre érti...

2011. okt. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ettől függ, de amúgy igen ismerek, osztálytársam volt egész nap tanult okos, egyetemre jár, bioszból érettségiztünk emelt szinten és smink haj ruha egyben, minden lányos téma kivesézve, oké nem pláza cica hanem normális nő, hosszú hajjal. Mondjuk magamat is írhattam volna csak én nem tanultam éjjel nappal attól függetlenül hogy nem volt rossz jegyem.:D És kozmetikusként végeztem holott meg volt győződve mindenki hogy vmi dr leszek :D
2011. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm van, aki mérnök lett. Amikor elkezdte az egyetemet, 18 évesen, még inkább ilyen vagányabb csajszi volt, rövid haj, mindig farmer meg pulcsi, sokat járt bakancsban is. Alapból ő ilyen punkosabb beálítódottságú volt mindig, ettől függetlenül egy szép arcú lányról van szó, aki azért a maga nemében tetszett a fiúknak mindig. Mostanra kicsit más a megjelenése, mondhatni, hogy "nőiesebben" nézett ki (bár korábban sem volt sosem férfias), szóval hosszú haja van, mostanság sokat látom szoknyában is, meg ilyesmi, de most sem az az agyonsminkelt, műkörmös csajszi :)
2011. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb reál beállítottságú barátnőm inkább fiús. Rövid haj, stb.

Az öltözködésben nőiesek néha ők is, de korántsem annyira csajosak, mint mások.

Nem általánosítás, csak az én ismerőseimre vonatkozik :)

2011. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Van modell alkatú csaj fizikafakton. Bár nem lesz belőle vmi nagy lángész, de kimondottan jól mutat ott! :D
2011. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 simizucyka válasza:
100%
Matematika egyetemen vagyok...es garantalom neked a csoportbol 50% bombazo:)
2012. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na, csak mert én még nem láttam reálos nőies nőt.

Emlékszem a fizika, kémiatanárnőimre, elég messze álltak a NŐtől, van egy nőismerősöm, aki mérnök, ő is egészen fiús, a haja abszolút, szoknyát sosem hord, nem sminkel, nem lakkozza a körmét, nem flörtölős, és az egész felfogása olyan fura, fiús. A beszéde, mindene. De nem leszbi, mielőtt valaki erre gondolna. A tanárnőimről is mindez elmondható volt.

Magassarkút sem hord.

2012. márc. 29. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!