Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzek? Más...

Normális, hogy így érzek? Más is érez esetleg így?

Figyelt kérdés

Húszas éveim elején járok. Nincsenek barátaim, nincsenek ismerőseim, nincs párkapcsolatom, nincs senkim, így érzem jól magam.


Az a baj, hogy minden emberben találok valamit, ami borzalmasan idegesít, lehet, hogy egy ideig nagyon kedvelem, de miután jobban megismerem, egyszerűen visítva menekülök előle.


Utálok beülni szórakozóhelyekre, és idióta hülyeségekről beszélgetni, csak azért, hogy ne otthon üljek.


Én akkor érzem teljesen jól magam, ha egyedül lehetek.


Épp elég, hogy a munkahelyén egész nap emberek között van az ember, akik az idegeire mennek, örül, hogy végre elmehet haza, kidőlhet, bóbiskolhat, kajálhat a tv előtt, végre foglalkozhat saját magával kicsit, és nagy ívben sz@rhat mindenkire.


Hétvégén meg játszik otthon valami hangszeren, vagy énekel, zenét hallgat, sétál, kirándul a hegyen, akármi.

Örülve annak, hogy legalább 2 napig nem kell hülye emberek f@szságait hallgatni.


Egyszerűen nem vágyom párkapcsolatra, nem vágyom senkire.


Ez normális?


2011. okt. 30. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ennyire elszigetelődni mindenkitől. Keress másik munkahelyet, szerintem az a bajod. Vagy egy társat a zenéléshez.
2011. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mi a normális az relatív, a mai világban az a "normális" ha valaki kiegyensúlyozott életet él minden területen, van hobbija, van akikkel eljár tud élni, viszont ez nem általánosítható ameddig te tökéletesen jól érzed így magad és ebből nem adódik problémád addig nem baj, egy idő után lehet megváltozol ezt sem tudhatod, bár azt azért próbáld meg hogy nem a rossz tulajdonságokra figyelsz leginkább :)
2011. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, csak én hiszek az emberekben, ezért aztán sokszor túl pozitívan ítélem meg őket.

mindenesetre azt nem bírnám ki, hogy egyedül egész hétvégén. van pár ember, akit a barátomnak mondhatok és legalább velük találkozom.


abból, hogy megkérdezed, úgy gondolom, te sem tartod épp normálisnak.

2011. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!