Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit esznek az emberek annyira...

Mit esznek az emberek annyira a színészekben és az énekesekben?

Figyelt kérdés
Nekem is megvannak a kedvenc színészeim, de a sztárok már olyannyira istenítve vannak, hogy az szinte túlmegy minden határon. Hiszen ők nem hősök, hanem egyszerűen csak eljátszanak egy szerepet. Hogy tud valaki azért öngyilkossági kísérletet végrehajtani, mert pl. a kedvenc színésze nem kapott Oscart? Ez azért elég brutális. Ha egy színész híressé válik, akkor lehetősége van jót cselekedni, anyagi támogatást nyújtani a rászorulóknak, de ő csak a pénzét adja, egy szükségszerű reklámfogás az egész. Sokan még azt sem tudják, hogy mire adják a pénzüket. Nem beszéltem még akkor a dühkitörésekről, a sztár allűrökről, meg a kétes viselkedésről. Ezek mutatnak példát a mai fiatalságnak? Ezeket istenítik? Hiszen csak színészek, eljátszanak egy szerepet. Az egész egy színjáték, semmi több. A szereplőknek semmi de semmi közük nincs az általuk játszott szereplőhöz. Az oké, hogy megnézek egy filmet, az oké, hogy Brad Pitt szépfiú, és legeltetem rajta a szemem, de ennyi. Nem isten az, csak egy színész.
2011. nov. 2. 14:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyszer arra is kíváncsi lennék, hogy Dukai Regina, Zimány Linda, és a hozzájuk hasonló fiatal lányok miért "sztárok" ?

Mit tettek le az asztalra? Kíméljenek meg olyan válaszoktól, hogy modellek, mert rengeteg modell él Magyarországon, akik igen sokra vitték külföldön is(pl Mihalik Enikő, Vámosi Viktória stb) és érdekes, Ők nincsenek így felkapva...

2011. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!