Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki írna egy online...

Ha valaki írna egy online naplót, akkor elolvasnád?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az életéről ír, akkor csak akkor, ha számomra érdekes munkát végez, és arról is ír. Ha ismerősé, akkor elolvasnám.

Ha a gondolatait tárja a világ elé, vannak elméletei, és ezek mögött ismeret is áll, azt szívesen elolvasnám.


Egy sima mi-történ-a-mai-napomon blogot nem.

2011. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem nem köt le mások életének szappanoperája. ahoz nagyon jól kell tudni írni..:))
2011. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki írja. Ha elég érdekes az élete, jó a stílusa és mély gondolatai vannak, akkor igen.

Egy tiniblogot, ahol leírja, mennyire halálosan szerelmes már másfél hete a Petibe, nem.

2011. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ava87 ***** válasza:

Nálam is attól függ, hogy mennyire ír érdekes dolgokról.

Mert ha tényleg csak arról ír, hogy aznap mi történt, akkor abban semmi érdekes nincs. Viszont ha van egy jó stílusa, és akár a napi történések kapcsán is, de érdekes gondolatai merülnek fel, az már érdekes lehet.

2011. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én írok blogot, és rengeteget olvasok is. De ahogy azt előttem is írták, nem azokat a mi történt ma jellegűeket.
2011. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

egyet értek az első kommentelővel

Nekem is ez a véleményem :)

2011. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!