Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 10 éves lányok! Mit kértek...

10 éves lányok! Mit kértek (kértetek) Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:

festhető matrica

napló

telefon

leptop

számító gép

plüss

ruha

2011. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az durva, és ezt mind meg is kaptad? :D
2011. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ugyan én 12 vagyok de én szeretem a gyerekes cuccokat. :)

Most a monster High divat a 8-13 éveseknél (azért mert baba 12 karikás könyvből indult, gyüjtésre vannak)


Szerintem a Tea Stilton, Geronimo Stiltoin könyvek egyaránt jók olvasás megkedvelésére, gyerekek lekötéséhez. Ajánlom Figyelmedbe Tea Stilton Jéghercegnőt ha lány vagy (nme yerekes, hiodd el csak a címe)

2011. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én anno. olyan FurLittleFriends-s malacot kaptam *.*


13/L

2011. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 3. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Kövezzetek meg, de én 10 évesen nem voltam oda a plüssökért és egyéb játékokért. Én össz-vissz pénzt kértem, de kaptam mellé masnikat, amiket még ma is gyűjtök és persze hordom is őket. 10 évesen Darren Shan és J. K. Rowling könyveit olvastam, ajánlom a Szent Johanna gimi-t még, ha szeret olvasni a leányzó. Ha viszont nem, akkor esetleg ruha, bizsu, fényképező, hajformázó szett, ha van valami hobbija vagy kedvenc együttese/sztárja, akkor azzal kapcsolatos cuccok. Én speciel imádok fotózni, úgyhogy 6 nap múlva a szülinapomra kapok egy objektív alakú bögrét. :D Viszont az olyat, mint énekeses tolltartó, táska, etc., nem ajánlom, mert egy idő után valószínűleg kinő belőle. Remélem tudtam valamit segíteni. =)
2011. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
26%
hát 10 évesen nem hiszem, hogy kéne még neki számítógép, laptop, meg hiper-szuper telefon, mint ahogy az első írta. (jó, a telefont nem így írta, de gondolom nem egy sima egyszerű kis telefonra gondolt) könyv, társasjáték, esetleg CD, DVD ruha...:)
2011. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
barbiet
2012. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!