Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? (Barátom az van. ) Valaki győri ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mióta összejöttem a barátommal azóta kicsit elszakadtam így a barátoktól(főleg barátnőktől). Igaz ők is változtak, de én nem annyira mint ők:\ Nem találnám már meg velük így a "közös hangot". Mit csináljak? Hol szerezzek új barátokat?Hogy?:\


17/L


2011. nov. 4. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz téma, manapság eleve nehéz barátkozni. Én nagyon szívesen beszélgetnél veled, de sajnos elég messze lakunk egymástól.


20/L

2011. nov. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 life is beautiful válasza:

én is baromira rosszul érzem magam mikor nincs valaki akivel egy húron pendülnék, sajna kialakult bennem egy csomó gátlás, és suliba szinte mindig egyedül érzem magam..


győri vagyok, beszélhetünk ha gondolod, de előre közlöm a barátság arról szól ,hogy 2 vagy több embernek vannak közös témáik :)..

18f

2011. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: igen tudom hogy arról szól a barátság. Szívesen beszélgetnék veled
2011. nov. 10. 15:03
 4/5 anonim válasza:
nem tudom h még aktuális e,de nem bánnám ha írnál,22/l győr
2017. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon régi téma, de hátha. Győri vagyok és barátokat keresek. 25/L
2021. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!