Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek barátokat,...

Hogyan szerezzek barátokat, ha zárkózott természetű vagyok? Milyen témákról beszélgethetek egy új ismerőssel? Egyáltalán hogyan kezdjek ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 18:09
 1/5 anonim válasza:
asszertivitás tréningnek nézz utána a neten, hogy hol tudnád elsajátítani!
2011. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is eléggé zárkozott vagyok, nincs is bátom , de szerintem csak bróbálkozni kell , meg persze a megfelelő személyekkel , nem éri meg , ha hazúdsz a valódi énedről, mond meg az igazat , s fogadjanak el annak aki vagy , s ha nem , akkor az az ő bajuk, mert elmúlasztanak egy új barátot. Csak meny oda hozzájuk.
2011. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én leszek a barátod, ha te is akarod:) 20/L
2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira nagyon-nagyon zárkózott vagy, szerezz barátokat a neten... Ezzel persze vigyázni kell, de én már hallottam egy csomó olyat, hogy emberek, akik így ismerkedtek meg, találkoztak késöbb élőben is. Meg nekem is van pár jó ismerősöm így, igaz, személyesen nem láttam még őket.

Nem tudom hány éves vagy, de pl. az iskola is jó hely erre:D Ha nincsenek szimpatikus emberek az iskoládban, akkor válts sulit, hátha bejön.

Hogy miről beszélgess, hát az úgyis kiderül, ha valakivel megtalálod a közös hangot, de ilyen alap dolgokról először, hogy milyen zenét szerettek, milyen filmeket, stb... Ha szeretsz ilyesmiket csinálni, akkor elmehetsz sportolni, vagy rajztanfolyamra, ahol kisebb csoportokban vannak az emberkék, ott biztosan megismersz valakit.

Egyébként, ha szeretnéd, én szívesen beszélgetek veled, ha gondolod elmondhatod bővebben a helyzetedet meg ilyesmik:)

2011. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!