Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanulmányok vagy társaság? Mi...

Tanulmányok vagy társaság? Mi a fontosabb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha mindkettő van egyszerre, az a legsz*rabb ha egyik sincs, ebben vagyok én is, tanulni lusta vagyok, persze azért nem bukok meg de nem vagyok jó tanuló inkább csak közepes, de viszont nagyon nagy baráti társaságom sincs... De jobb ha van az embernek 1-2 igaz barátja, mint 100 haszon barát, aki elhúz ha baj van 14L
2011. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát így van. mondjuk általánosban és a gimi elején még oké, hogy egyenrangú, de utána? az ember keményen küzd, hogy fölvegyék álmai egyetemére, de így hanyagolnia kell a társaságot. ez vagyok én :/
2011. nov. 5. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
keres az arany közeputat
2011. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerre megy mindkettő.
2011. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az a link milyen igaz:)

Köszi a többi választ is, még írhattok!

2011. nov. 6. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő. A három választás közül egyértelmű, hogy ezeket kell választani. Mottó: aludni a sírban is lehet.
2011. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!