Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megsértődne ha megkérdezném tőle?

Megsértődne ha megkérdezném tőle?

Figyelt kérdés
Nekem a kaját egy étteremből hordják ételhordóban,egy csávó hordja,de nem tudom a nevét és nem merem megkérdezni pedig kíváncsi vagyok rá.
2011. nov. 5. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha sűrűn ő hordja ki az ételt,szerintem tutira nem. Én az ő helyében még örülnék is neki.

Mondhatnád így pl. : Már egy ideje nap-mint nap találkozunk,és még bese mutatkoztam. És akkor bemutatkozol neki,ő is neked. Bocsi az idétlen tipp-ért,most jobb nem jutott eszembe.

A régebbi munkahelyem mellett volt egy kis bolt,szinte minden nap vásároltam ott.Utánna elmentem onnan és pár hónap után tértem csak be abba a boltba. A pénztáros pedig megjegyezte milyen rég látott,mi van velem. Nekem ez nagyon jól esett. Ezt csak arra írtam,hogy nem bántó az ilyesmi,lehet még örülne is neki.

2011. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ minden nap ugyan az a férfi hordja az ételt :) holnap meg is kérdezem hogy hívják.
2011. nov. 5. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!