Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a "barátnőmmel"?

Mit kezdjek a "barátnőmmel"?

Figyelt kérdés

Szóval mi gyerekkorunk óta vagyunk jóban /6-7 éves korunk óta/ régen minden oké volt.

Az elmúlt jó egy másfél évbe elegem van már.

Az anyja mindig mondja nekem, hogy hívjam már ki mert mindig otthon unatkozik meg minden /mármint a lány/.

Akárhányszor volt az, hogy pl:. gyere menjünk bicajozni, sétálni, menjünk ide- oda amoda. "Bocsi most nem érek rá" mikor rákérdezek "gépezek" . De azért hívjam ki meg minden. Aztán ha nem hívom ki nem megyek oda suliba nem beszélünk stb. akkor ő van kiakadva hogy hanyagolom. /Ő miért nem ír rám?/ Volt, hogy volt ilyen sulis kirándulás. Mondták hogy jajj majd ő is megy mert így meg ugy meg amugy. /én mentem, ő örült hogy megyek énis mert ugy volt hogy jön/ de persze abból se lett semmi. Meg mindig igérget. De hiába próbálok vele beszélni semmi változás. De persze ha neki kell valami vagy mennie kell valahova egyből ugorjak, amugy lese sz*rja a fejem


2011. nov. 6. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
mindketten 17 évesek vagyunk
2011. nov. 6. 19:36
 2/4 anonim válasza:
hagyd ott a f*szba és mond meg neki hogy mennyen a p*csába is...
2011. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen, ez a megoldás. :)

Próbálkoztál eleget, csináljon az életével, amit akar, nem a te felelősséged.

2011. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
uh...ha nekem te lennél a barátom, mindent megtennék hogy veled lehessek ^^ ez a csaj hülye...
2011. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!