Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassan eljutunk a barátnőmmel...

Lassan eljutunk a barátnőmmel a pettingeléshez. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmmel lassan több mint 2 hónapja vagyunk együtt, mindketten szeretjük egymást, és kívánjuk is egymást. Hozzá teszem mindketten szüzek vagyunk! Az lenne a kérdésem hogy, hogyan kezdjek hozzá őt ott lent izgatni? Már volt együtt alvás, hosszú csókolózások, de még petting nem volt. Szexet még nem akarunk, először megakarjuk ismerni egymást... Tippeket, és komoly válaszokat kérnék, hogyan kezdjek hozzá?


Én 17(fiú) ő 16(lány)


Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. jún. 6. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne parázz a dolgon, menni fog.. De ha segít a tanács, akkor kezd el simogatni össze-vissza majd a lényeget és közben nyugodtan kérdezd hol hogyan jó neki, ez nem ciki. Sajnos erre nincs külön menetleírás, de jönni fog magától a dolog.. Egy hosszú csókból simán el lehet indítani a dolgot, először csak ruhán keresztül és így tovább..
2011. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én végig csókolnám a testét, először egy csókkal indítanék aztán onnantól kezdve lefelé haladnék szépen lassan, amíg el nem érek a bugyiig. Onnantól rád van bízva, a történet. Esetleg tejszínhabbal lefújnám a testét és végignyalnám :p
2011. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vesd be a nyelved, tapasztalatból mondom:) Iszonyúan tudják élvezni, nem kell nagy tudás hozzá csak nyalogatot ilyesmi...mivel még szűz ujjazást annyira ne próbálgasd(pedig jó meleg ott benn). Ha nyalod és jól is csinálod (hallod hogy nyög) kb 5 perc és elfog élvezni:)
2011. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az eddigi kommenteket köszönöm!


De többet is meg hallgatnék :)

2011. jún. 6. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:

:DDD ..,de ha hörög,vagy zihál,esetleg körbe forog a feje és zöldet hány,na akkor pucolj onnan!:D

Van egy csomó erogén zónája.Kezd el csókolgatni a nyakát,száját érzékien.Egészen addig csináld,amíg el nem kezd fűteni,mint a bojler.(piros arc,forró test)

Ekkor szépen elindulhatsz lefelé,de csak a szádat-nyelvedet használd..,ha engedi,akkor nyald ki,de nagyon érzékien,mivel még tapasztalatlanok vagytok,elég,ha csak csókolgatod,vagy ilyen nyelves-csók mixet nyomsz,minden finom nyalogatást egy csók kövessen..ha ezt végig csinálod,és nem hozod vele tűzbe,akkor az nem is csaj.:D

2011. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyit hagy mondjak, h ne parázz(atok) a dolgon, csak engedjétek el magatok és élvezzétek egymást :) és nem fontos h elsőre pro legyél...

Sztem totál jó együtt kitapasztalni h mi jó/mi nem jó a másiknak, legtöbbünk nem szexistennek született ;)

2011. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat ;D... De ha még van valami jó tipp jöhetne :)


köszönöm előre is!

2011. jún. 6. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Pippantsd le ő nyaljon ki
2011. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nálunk is ugyan ez a helyzet csak nálunk annyi a baj hogy nincs meg a helyszín
2014. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
előző vagyok nekünk is ez lenne az első és mi is nem sokkal 2 hónap után vagyun
2014. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!