Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szalagavatón KÖTELEZŐ részt...

A szalagavatón KÖTELEZŐ részt venni?

Figyelt kérdés

Mert nekem jövőre lesz, és nem akarok menni el.

Egyszerűen nem jön be ez az egész.

Azt mondta ofőm, hogy de kötelező.

De, hol írja a törvény, hogy az?

Mi van, ha megmondom, hogy nem akarok menni, és nem is fogok?

Ha nem akarok menni, akkor mit tudnak csinálni?


2011. nov. 8. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Törvény nincs rá, ha az iskola kötelezővé teszi, és te nem mész el, akkor osztályfőnöki vagy igazgatói járhat érte.
2011. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Miért nem akarsz elmenni?

Ne legyél már ennyire gyerekes. Nem fogsz belehalni abba a 2-3 órába...

2011. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Ne legyél már ennyire gyerekes. Nem fogsz belehalni abba a 2-3 órába...

"

A sértegetéseid leperegnek rólam!

2011. nov. 8. 11:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem ugyan, de csak a szalagtűzésen vettem részt, nem táncoltam egyáltalán.

Szóval, mint látod, nem kötelező. :)

(A szalagtűzés az tetszett, és érdekelt, azért mentem, és nem azért, mert kényszerítettek volna.)

2011. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem akarsz menni? Egyébként meg a nagydobra verős csak azért is ellentmondok módszer vagy a hőbörgés soha nem vezet jóra. Lelkesedj mintha érdekelne azután jelents beteget aznap. Így az osztályfőnököt sem hozod abba a helyzetbe, hogy kénytelen legyen megbüntetni és nem is mész el.

Ha viszont mindenképpen tüntetni akarsz számíts rá, hogy beverik a fejed. A világ már csak ilyen.

2011. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmentem hogy az igazgató kitűzhesse rám a szalagot és megnézzem hogyan táncolnak az osztálytársaim (kissé vicces volt) aztán mentem.
2011. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

"A sértegetéseid leperegnek rólam"


Nagyon meghat, gondolhatod. Attól függetlenül még gyerekes vagy.

2011. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként engem sem érdekelt a flancolás, mégis erőtt vettem magamon. Mondjuk azt sem bánnám, ha kimaradt volna az életemből :).

Szerintem a szalagtűzésen vegyél részt, ne hozz kelemetlen helyzetbe senkit, azzal, hogy kimaradsz. A többi programon, ami elvileg a te "örömödet" szolgálja, azt meg hagyd ki (tánc).

2011. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs kedved ne menj...


Egyébként, a "A sértegetéseid leperegnek rólam!" mondat egyértelműen jelzi, hogy nem peregnek le rólad a sértegetések, máskülönben arra sem méltattad volna, hogy ezt leírd.

Harmadrészt nem is volt sértegetés.

2011. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

A szalagtűzés szerintem kötelező. Ha nagyon akarod, nyilván "elintézheted", hogy beteg legyél, de nem tudom, ez neked miért érné meg... komolyan el tudod képzelni, hogy összegyűlik a fél suli, ott lesz az osztályból mindenkinek anyukája-apukája, minden tanár és te meg szégyenszemre kimaradsz az egészből? Miért jó ez neked?


A keringőt elvileg kihagyhatod, legfeljebb az egész osztály hülyének néz majd utána. Az osztálytáncról lásd az egyes pontot.

2012. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!