Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem szólok be, nem alázkodo...

Ha nem szólok be, nem alázkodom meg senkinek, nem szeretek megbántani senkit. Milyen embernek tartanak engem külső szemmel? Ezért átgázolhatnak rajtam?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szólsz be, nem bántasz senkit és nem alázkodsz meg senkinek átgázolhatnak rajtad, viszont meg sem érzed. Hidd el, irigylésre méltó állapot.
2011. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akartad írni, hogy nem alázol meg senkit...

Egyesek hülyének fognak nézni, mások mulyának, megint mások szeretni fognak. Biztosan lesznek, akik átgázolnak rajtad, mert úgysem fogsz semmit tenni.

2011. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magam és mások szerint is egy nagyon intelligens, jó modorú művelt ember vagyok.Egyébként azért is érdekel a véleményetek, mert volt régebben, hogy elmondtam a véleményemet, megpróbáltam megértetni másokkal az igazamat, rájöttem,hogy az emberek java nem foglalkozik,azzal,hogy én pusztán azért nem teszem,amit a fentiekben leírtam, mert nem tartom magamhoz méltónak azt a viselkedést.Nem alacsonyodom le másokhoz!Természetesen véleményem nekem is van,de meggondolom,kivel osztom meg.Ha egyszer csalódom valakiben,az nálam kész,vége!
2011. nov. 8. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, hasonlóképp érzek én is, mint Te!

Van, aki szeret ezért, van, aki tojik rám-de végül is, mindegy...ilyen vagyok.

2011. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!