Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem, mi kell...

Én ezt nem értem, mi kell ahhoz, hogy ilyen helyzetek előálljanak?

Figyelt kérdés

Nehéz lesz megfogalmazni, mert ez valójában egy érzés.

Hogyan jönnek létre azok a helyzetek, amikor PÉLDÁUL valaki szabályt sért, de mégis jópofa és jól jön ki belőle? Mondjuk egy iskolában és még a tanár is derül rajta.

Én is jópofa vagyok és tudok az lenni, de nagyon... mégis az esetek 90%-ban úgy érzem, hogy nem tudok olyan dolgokat csinálni, amivel szórakoztathatok egy kiszemelt embert.

Volt olyan idő, amikor úgy tűnt, hogy bármit mondhatok azt ki lehet magyarázni, vagy be tudom állítani úgy, hogy jól jöjjek ki belőle, de sokszor mégsem sikerül és idegesít, hogy sikerülhetne...

Azok a kis momentumok hiányoznak, amiken olyan jókat derülök pl 1 filmben. Ezernyi szuper módon le lehetne szólítani lányokat is, mégsem csinálom, mert folyton úgy érzem, hogy nem adottak a körülmények, nem vagyok adott "én" a teljes egészemben. Az egész élet eltelik úgy, hogy "én" alig vagyok jelen.


2011. nov. 8. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egész életedben Te vagy jelen, a valaki, akinek "nem adottak a körülmények" ahogy fogalmaztál, az nem Te vagy.

Az ilyen dolgok, és helyzetek, amikről írtál felülről jönnek ajándékként, sosem az emberen múlnak. Talán imádkozz, hogy kapj néha ilyen perceket, amelyekkel elszórakoztathatsz másokat, vagy esetleg még lányokat is meg tudsz hódítani.

Vagy inkább kérd azt, hogy azt az egyet meg tudd hódítani vele;)

2011. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!