Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan helyzetek amikor...

Vannak olyan helyzetek amikor beszólnak vagy egyből verekedni akarnak akkor valahogy rám jön egyfajta félelem ilyen meghátrálhatnék érzés amikor nem ebben a helyzetben vagyok akkor meg tök nagy a szám h akkor mást csináltam volna mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:02
 1/7 drakon válasza:
te is szóljál be másoknak és egyből verekedjél
2011. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:

Szerintem nem kell semmit tegyél ez ellen- mert teljesen normális, emberi reakció.

legtöbb ember, ha veszélyes szituációba kerül, akkor szeretné elkerülni...teljesen normális

- később pedig átgondoljuk hogyan lehetett volna másképp. :)

2011. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Deh én nem akarok beszari lenni ha beszolnak vagy verekedésre kerül a sor máskor meg mondom h ugy megvertem volna :S
2011. júl. 16. 21:33
 4/7 yuda ***** válasza:

Oké, ne legyél beszari, de nem árt, ha tudod, hogy kés is lehet nála, vagy boxer ..stb...és te nem látod, nem tudhatod és ha majd nem lesz mondjuk szemed?.. persze elmondhatod majd rokkantan, milyen bátor voltál...

Csinálj amit akarsz! :)

2011. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van köszönöm csak nem akarok beszari lenni :S
2011. júl. 16. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddz! Szerintem ez önmagában is sokat számít.
2011. júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kondizok csak a küzdősporton gondolkodtam még mert lehet attol szorongok h nem tudom megvédeni magam :S
2011. júl. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!