Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy Emo okos?

Szerintetek egy Emo okos?

Figyelt kérdés

Most készülök egy gimnázumba,és észrevettem hogy ot sok az Emo(ez egy elég jó suli,nem vesznek fel bárkit).Ezt a következő nap elmeséletem a brátnőimnek,és az eggyik azt monta hogy nem csoda mert az Emok nagyon okosak.

Nektek mi a véleményetek


2011. nov. 13. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

csak a világnézetük sz*r amúgy lehetnek értelmesek


pl nem írnak ilyen h*lye kérdéseket :)

2011. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az okosság nem a stílustól függ. Lehet okos egy emo, egy rocker, egy goth, egy punk, egy diszkós, bárki, tökre nem ettől függ. -.-"
2011. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát akkor ilyen beteg kérdésekkel, nem biztos, hogy felvesznek oda.
2011. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja hát meg ugye a helyesírást sem ártana jobban vágni... monta ugyebár...
2011. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 k.lau13 válasza:
59%

két ismerősöm is van mindkettő emo és nagyon okos, az egyik az osztályba a legjobb:)) sőt, a legjobb haverom, ő az egyik, és ő állítja, hogy ő hozzá stréber is... egyébként bocvsi, nem pszkállak, de télleg kicsit beteg egy kérdés... nem függ stílustól, hogy ki okos, ki nem, kivéve, ha valaki direkt nem tanul csak hogy adja a menőt(bár nem tudom, attól miért volna az), de az olyat meg nem vedszik föl jó gimibe... ennyih. egyébként ezeket a válaszokat szerintem mutasd meg a barátnőidnek

, már nem azért :) AZ EMONAK NINCS KÖZE HOZZÁ, HOGY VALAKI OKOS, VAGY NEM :DD ha ezt havertom látná... xdxd

2011. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na én meg egy darab okos emóst nem ismerek, na pfff.


Nem stílustól függ.

2011. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ettől nem függ.de te kegyetlen lehetsz helyesírásból
2011. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!