Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Komoly személyiségzavar vagy...

Komoly személyiségzavar vagy csak egy felvett rossz szokás?

Figyelt kérdés
Egyik közeli ismerősöm a tegnap este folyamán furcsa dolgokat mesélt nekem. Azt mondta gyakran képzeli magát közlekedési eszköznek, főleg autóbuszként "él". Ez nem jelent semmi mást ,csak ha gyalog közlekedik, akkor utánozza az autóbusz hangját, kanyarodásnál a karosszéria viselkedését, de megteszi hogy bizonyos helyeken "megáll", majd csönget és továbbindul. Nem tűnik zakkantnak a gyerek, nem hiszem hogy agybeteg lenne, de ez nekem végképp furcsa. Lehet csak így tudja nap mint nap elfoglalni magát a hazafelé majd a munkába vezető úton? Ezzel esetleg jobban telik a z idő... Vagy mit érezhet ilyenkor egy személy amikor ezt csinálja?
2011. nov. 13. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ezt muszáj megtennie, mert kényszeredett cselekedet, vagy tudja irányítani.
2011. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudja irányítani magát, hiszen nem ment neki semminek sem. Amikor társaságban van akkor nem csinálja. A munkehelyén sem.
2011. nov. 13. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Hehe, a múltkor a belső sávban ment, füstölt rendesen, én meg elhúztam mellette, és sokkal több mindent láttam, mint ő. Ugyanis én panorámás, különjárat vagyok, ő meg mezei hétköznapi trottyos busz. Mondd meg neki, hogy máskor ne dudáljon, amikor megelőzöm, hanem jöjjön utánam!Amikor a metróból jövök ki, olyankor meg Forma 1-es autó vagyok, és előzgetem a sok cammogó amatőrt! Sokszor adok nekik előnyt, nem tudják, hogy bennem egy titkos, sokkal nagyobb motor van, hirtelen rákapcsolok, és csak úgy tátják a szájukat! Egyébként valaki szóljon már a BKV-soknak, hogy ne engedjenek be olyan versenyautókat, akik szándékosan feltartják a profit!
2011. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ez jó :)


Sajna én kezdek azért félni tőle...

2011. nov. 14. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó lesz beszerezned valami "ütős" hangszert, egy könnygázspray-t, vagy egy sokkolót. Hátha elhatalmasodik, és rád ugrik.
2011. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az hogy tudja irányítani, nem azt jelenti, amit te gondoltál, hanem hogy abba tudja hagyni, ha akarja. Vannak emberek, akik kényszeresen cselekednek. Szerintem csak kérdezz rá, kell-e aggódni emiatt, de talán csak szórakozik ezzel. Nem hiszem, hogy komoly baj. Szerintem a legtöbb embernek van vmi furcsasága, csak nem mindennek mesél róla. Persze, ne mondd azt, hogy nem képzelik magukat autóbusznak, más dolgok is vannak a világon. Az ember unatkozik.
2011. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
* nem mindegyik mondja el
2011. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
El kell vinni a műszakira majd ott megmondják.
2011. nov. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, nehogy elüssön!
2011. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most belegondoltam, mi lenne, ha helikopternek képzelné magát?Akkor repülne?
2011. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!