Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan szomszéddal aki egyfolytában zajong?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy átmegyek és felpofozom mert szerintem a szép szóból nem értene....vagy mit kellene neki mondanom hogy vegyen vissza?
2011. nov. 14. 21:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy vegyen vissza hogy tényleg hatásos legyek...mit mondjak neki?fogalmam sincs mit zajon egyfolytában..
2011. nov. 14. 21:24
 2/11 bánomisén ***** válasza:
100%
Én lelőném... komolyan. Az a baj, hogy aki magától nincs tekintettel másokra, az azután sincs, hogy szólsz neki. Azért próbáld meg valahogy nyugodtan elmagyarázni neki, hogy nem egyedül él a házban.
2011. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
jelentsd fel csendháborításért
2011. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért nem akarok szólni mert utána meg lehet direkt hergelni akarna és azért is csinálná ...
2011. nov. 14. 21:27
 5/11 bánomisén ***** válasza:

Egy próbát megér. Ha meg hatástalan, akkor tényleg jelentsd fel csendháborításért.


Mit csinál és mikor?

2011. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom olyan mintha széket huzigálna,a nap bármely szakában...de hogy valójában mit csinál fogalmam sincs...van hogy este 10-kor is...
2011. nov. 14. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már este 8-9 óra után zajong akkor csendháborításért nyugodtan feljelentheted, rendőrök kimennek rászólnak, ha ez sem segít akkor összefogsz a többi szomszéddal vagy valami és akkor még teszel feljelentést így akkor meg is bírságolhatják és akkor ha az sem hat akkor még komolyabb ügy lehet majd belőle.
2011. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bánomisén ***** válasza:
Menj át hozzá, beszélj vele, de nyugodtan, ne legyen belőle veszekedés. Hátha abbahagyja. Vagy legalább elárulja, hogy miért huzigálja azt a széket éjszaka.
2011. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaja, először szépen kérd meg, hogy ne csinálja. Hidd el, a szép szóból énis előbb értenék, mint egy idegbetegéből, aki épp elküld a k**va anyámba.

Ha ez sem vezet célra, már tárcsázhatsz is. Először a rendőröknek, aztán a hullaszállítóknak! ;)

17/F

2011. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szépen megbeszéled vele, ha pedig nem hallgat rád, mondod neki, hogy panaszt teszel az önkormányzatnál / rendőrségen. Papáméknál is hasonló volt a helyzet, és ők így jártak el. Végül megbeszélték a szomszéddal. Sok sikert!
2011. nov. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!