Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a tudaton,...

Hogyan lépjek túl a tudaton, hogy a fiatalkorom nagy részét elpazaroltam szórakozás szempontjából, mert kisvárosban lakom és itt semmit nem lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért, azt hiszed, hogy: - egyrészt aki egy nagyvárosban hülyére zülli az agyát, az ettől boldogabb? - másrészt, azt hiszed, hogy aki nagyvárosban él, annak csupa party és sunshine az élete? F*szt.
2011. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ma 19:57


Nem hiszem ezt, de azt igen, hogy ha lenne kedvem hétvégén lemehetnék mozizni, vagy csajozhatnék úgy, hogy olyan lányokkal is találkozhatnék, akiket azelőtt még nem láttam, ha az egyik szórakozóhelyen nem szimpatikusak az emberek elmehetnék egy másikba stbstbstb.

2011. nov. 15. 21:11
 3/3 deus111 válasza:
Örülj hogy kisvárosi vagy!A nagy városban az élet rövid,az emberek nem ismerik egymást,több a gyilkosság,a drogos,és moziban nem ajánlatos menni,mert mi van ha beleülsz egy AIDS-es tűbe?Hmmm?A kisvárosiak boldogabbak egészségesebbek és a lányok vidéken,kedvesebbek természetesebbek. Mint mondtam örülj hogy kisvárosi vagy!
2011. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!