Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerkedés, barátkozás,...

Ismerkedés, barátkozás, szórakozás és minden egyéb szempontjából mennyire hátráltatja az embert, ha nem kollégiumban tölti egyetemi éveit, hanem otthonról jár be?

Figyelt kérdés

Biztos voltam benne, hogy koleszos leszek jövőre, de lehet hogy felköltözünk Pestre, és akkor ez a lehetőség ugrik.

Viszont aktívan beszeretnék kapcsolódni a társadalmi életbe az egyetemen, barátokat szerezni, stb..


2011. júl. 12. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én otthonról jártam, semmi hátrányát nem tapasztaltam, rengeteg barátom volt, egy részük koleszos, más albérletes, megint mások szintén a szüleikkel laktak, mint én. Igaz, az néha nem volt jó, amikor a kolis bulikról beszélgettek, de eleget jártunk el együtt is.

Inkább azt javaslom, hogy - főleg, ha tömegszakra mész - mindenképp menj el a gólyatáborba! Ha nem vagy extra bulizós, lehet, hogy rosszul fogod magad érezni, én sem élveztem különösebben, de ott ismertem meg mindenkit, akikkel az egyetem öt éve alatt végig jóban voltam.

2011. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!