Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik régi barátomat már...

Egyik régi barátomat már semmire nem tartom, de folyton mindent lemásol rólam az iskolában amit ér, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez egy viszonylag hosszú történet, de kérlek hogy normális kérdéseket adjatok.Egyik régi barátok, akivel sokáig jóban voltunk, most már teljesen más emberekkel barátkozik.Most szerintem csak kihasznál engem, és padtársaként mindent lemásol rólam.Nem csak a felmérőben, hanem órán is, és jelentkezik a helyes megoldással a feladatra például, amit én irtam.Ez nagyon idegesít engem.Ráadásul velem írattatja meg az angol dolgozatait, mert ő pár szónál többet nem tud idegen nyelven.Egy mondatot angolul nem tud összerakni, de komolyan!Nagyon gyenge tanuló, mert mikor egy tanár elülteti mindig kettest, vagy hármast ír, csak akkor ír négyest amikor velem ül.Rettenetesen bánt ez engemet, de a megoldás nem annyira egyszerű, mert nagyon lobbanékony és nagyszájú, órán nem tudok miatta koncentrálni, egyfolytában beszélget és röhög.Ha csak úgy szólnék az osztályfőnöknek, és elültetne engem, akkor biztos hogy nem úsznám meg ennyivel, mert most is egyfolytában csak fenyeget, hogyha nem segítek a felmérőben megveret a nagy haverjaival, vagy elmondja anyámnak ezt meg azt.Én ezt nem szeretném, és megtenné.ÚTÁLOM.Kibírhatatlan.Most 8-os vagyok, évvégén pedig kamerával fogjuk írni itt a felvételit, akkor szerintetek tud majd lesni tőlem?Amúgy a matematikát semennyire sem tudja, olyan alap dolgokat nem tud megcsinálni, amit még a legrosszabb tanulók is megoldanak.De amikor matek órán a tanár kihívja a táblához, meg sem tud szólalni.De azért felmérőben hármast-négyest ír.Gimnáziumba hála az istennek nem oda jön ahová én, mert bármennyire szánalmas, a barátjához költözik és ott jár majd iskolába.És ez nem kamu.14 éves.Köszönöm előre is ha elolvastad, és ha nem is megoldást, de egy két szót, tanácsot, vagy bíztatást tudsz írni, mert nagyon ki tud hozni a sodromból ez a lány.
2011. nov. 16. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg, az első sorban válaszokat adjatok-ot szerettem volna írni.
2011. nov. 16. 17:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy terrorizáljon. Mondd el a dolgot az osztályfőnöknek, és kérd meg, hogy valami teljesen más ürüggyel ültessen el (pl. túl sokat beszélgettek). Ha a lány kérdőre von, akkor meg csak nézz rá ártatlanul, hogy "sajnálom, de mit tehettem volna?"
2011. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!