Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért népszokás a cigányoknak...

Miért népszokás a cigányoknak a bűnözés?

Figyelt kérdés
ellopták a tárcámat benne minden papírral
2009. máj. 10. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ezzel nem mondasz semmi újat és meglepőt...engem majdnem minden héten meglopnak vagy megpróbálják(sajnos ahol élek ott sokan vannak).... nem lehet tudni az okát, ők már kezdetektől fogva ilyenek, már a középkorban is a lopással és a csalással azonosították a cigány népet...bizonyára nem véletlenül
2009. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez nagyon idegesítő! De tiszta szivemből kívánom, hogy a gyermeke, vagy az édesanyja temetésére vigye belőle az értékeket
2009. máj. 10. 15:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nem oda viszi, hanem a kocsmába!
2009. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nem nem, tényleg van rendes cigány is, ismerek nem is egyet... csak sajnos olyan kevés van belőlük a többihez képest, hogy erre mondják: a kivétel erősíti a szabályt

:(

2009. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Ha rendes, akkor mondd meg miért.

Múlt héten nem volt pénzed elmenni a boltba, és felváltották neked az 50 tonnás aranynyakláncukat?

2009. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
na utolsó idefigyeljél engem te ne sértegessél,hogy nincsen,mert most itt vagyok én és rám soha senki nem panaszkodott, az csak egy dolog,hogy te úgy gondolod nincsenek normális cigányokk.. nagy ám a világ öcsém már hogyne lennének rendesek . én kapásból mondok neked 100at ha arról van szó. de hiába mondom ha nem ismered őket
2009. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
16:10-es vagyok...az egyik egyetemi csoporttársam(és egyben barátnőm ) is egy cigánylány és jobban tanul mint én... szerintem ezzel elmondtam mindent
2009. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

16:14-es.

Igen, el. Mégpedig azt, hogy nem figyelsz oda órán eléggé, hanem mással vagy elfoglalva... :)

2009. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
ja amúgy meg be kell vallani és be is vallom cigány létemre,hogy a többség az selejt a cigányok között, de hidd csak el,hogy vannak úri cigányok is, akik nagy házakban laknak megvan mindenük, szép családjuk,autók.. és ezért nem szorulnak rá,hogy ellopjanak egy szaros pénztárcát ellentétben azokkal,akiknek nincsen semmilyük mer selejtek, nem jártak iskolába, rosszul lettek nevelve és csak csodálkoznak,hogy ezt dobta a sorss .. sok cigányt ismerek mivel az vagyok és tapasztalatból írok
2009. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
ja meg nem csak a cigányok bűnőznek ebben az országban,hanem a nagy fejesek, mint pl a politikusok,csak éppen úgy,hogy nem feltűnően és észre sem veszitek :) na erről kevés szó hangzott el eddig,mert azt még nem hallottam,hogy magyarbűnőzés
2009. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!