Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm megszegte az...

A barátnőm megszegte az ígéretét, vélemény? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval már jó pár hónapja megbeszéltük, hogy együtt nézzük meg a kedvenc filmünk következő részét a moziban. De eszébe sincs pedig 2 hete még beszéltük hogy nemsokára adják. Felhoztam, hogy mikor megyünk akkor, és mondta hogy nem tud mert a párja nem engedi. Tudni kell, hogy az ő helyzete elég nehéz, a párja sakkban tartja. A barátnőm már tervezi egy ideje hogy ott hagyja de valamiért mégis elhalasztja. Ez eléggé rosszul esik nekem, szerintetek jogosan? Tudom hogy még később is elmehetünk megnézni mert még fogják adni, de ha így halad sosem fogja otthagyni a barátját. És különben is megígérte, hogy akármi legyen együtt nézzük meg. Ez nekem nagyon fontos lenne egyébként de úgy látszik neki nem :(

17L


2011. nov. 17. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez legyen életed legnagyobb gondja :D
2011. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért az se semmi, hogy nem az zavar, hogy a barátnőd pasija egy idióta aki megszabja, hogy mit csinálhat, hanem, hogy nem megy veled moziba...
2011. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stella90 ***** válasza:
100%
csatlakozom az előzőkhöz
2011. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igenis érdekel és figyelembe veszem. Egy jó ideje ez megy már, hogy elmegy ettől a hülyétől de még mindig nem tette meg. A pasija miatt már nagyon sok mindenről le kellett mondanom azért, hogy a barátnőmnek ebből ne legyen problémája. Alig találkozunk... Próbálok neki mindenhogy segíteni, de helyette cselekedni nem tudok sajnos, tudja hogy mellette vagyok ha kellek. De úgy gondolom, hogy a barátnőm is hibás abban, hogy a barátságunk kezd romokba dőlni, hisz nem lenne ez ha végre képes lenne lépni amikor tudja ő is nagyon jól hogy ez a helyzet neki nem jó. Már nem találkoztunk vagy 3 hete, beszélni is ritkán beszélünk ugyanis fel sem hív, én pedig nem hívhatom mert ha ott van a pasija akkor abból megint csak balhé lesz. Érted? Kiszolgáltatott a helyzet eléggé
2011. nov. 17. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
És kerepesi a barátnőd?
2011. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
??
2011. nov. 19. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!