Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viszik osztálytalálkozór...

Miért viszik osztálytalálkozóra a párjukat az emberek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Fogalmam sincs, nálunk nem hozta senki, kivéve egy mindenórás kismamát, akivel csak azért jött a férje, hogy ha pont akkor folyik el a magzatvíz, azonnal kocsiba ugorjanak és berohanjanak a kórházba. De ő jelezte is előre, hogy mivel másnapra van kiírva, vagy szülni fog és akkor nem jön, ha nem, akkor jön a férje a fenti okokból. Nem is volt ellenvetés, ez érthető indok.
2011. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Csak akkor viszik, ha gazdag és/vagy topmodell.

Flancolásból!

2011. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Én vittem és ő is vitt.

Egy osztályba jártunk.

2011. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
6%
miért viszik, inkább NE vigyék !!!! Ez egyénre szóló !!!
2011. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

A) Hogy felvágjon vele.

B) Olyan egészségtelenül egymásra telepedős a kapcsolatuk, hogy még egy osztálytalálkozót sem bírnak külön elképzelni

C) Annyira nincs jóban a volt osztálytársaival, hogy inkább elviszi a partnerét is, így lesz, akihez hozzá tud szólni

D) Távoli városban lakik, és ha haza akar jutni (és inni is szeretne), legyen sofőrje

E) Direkt úgy hirdették a találkozót, hogy mehetnek partnerek is, mert ismerkedési est is a cél

2011. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Hát, én vittem is meg nem is. Mivel utána buli volt, ő vitt el kocsival és megbeszéltük, hogy értem jön.

Amikor hajnalban értem jött, már annyira jó volt a hangulat, hogy amikor bemutatkozott a többieknek, elkezdték őt is marasztalni, úgyhogy még egy fél órát ő is maradt, utána indultunk. Szegénynek nem lehetett olyan jó, mert inni nem tudott (én már ittam és valakinek vezetnie kellett), plusz álmost is volt az időpont miatt.

2011. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Én is vittem a páromat, meg az összes többi osztálytársam akinek párja volt, a meghívóban is szerepelt, hogy jöhetnek a párjaink!!!
2011. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Az osztálytalálkozó arról szól hogy elmeséld mi történt veled , megnősültél/férjhez mentél ,lett-e gyereked , milyen a karriered..stb
2011. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zkriszti3 ***** válasza:
79%
A párom engem vitt (bár ne tette volna ). Nem tudok bulizni és az őt is leblokkolta.A végén mondtam neki többet nem megyek mert nem tud szórakozni.Amúgy sokan vitték a párjukat de ők buliztak is.
2011. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Engem a párom mindkétszer elvitt, de nem én kértem és nem sértődtem volna meg ha nem teszi. Második alkalommal elég messze volt az osztálytalálkozó ( nagyon messze járt iskolába) és összekötöttük a dolgot és így elmentünk oda egy egész hétvégére. Mivel nem akarta, hogy egyedül üljek a hotelban fél éjjel ezért elvitt magával (meg gondolom el is akart) én mondtam, hogy nem kell, nem vagyok már kisgyerek, de ő így akarta.
2011. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!