Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igazán nem kötekedésből, de...

Igazán nem kötekedésből, de mért írja mindenki a légyszit, ami légy szíves rövidített alakja létszinek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
mert ugye úgy ejtjük hogy "lécci" és mivel az emberek többsége nem akarja így leírni mert hogy jaj milyen műveletlenség már úgy leírni ahogy ejtjük ezért megpróbálják kitalálni hogy mi lehet a mshg változás.. persze ezek csak a hülye emberek
2011. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de szerintem annyira egyértelmű, hogy a légy szívesből származik.
2011. nov. 19. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez manapság nagy divat, hogy direkt hibásan írnak le szavakat. A legjobb mikor ilyeneket látok, hogy : tucc, mennyek, annya, mecciről stb. Jól tudják, hogy hogyan kell írni, de manapság már gáz műveltnek tűnni úgy látszik :) De, ha megfigyeled ez is inkább a kamaszok körében figyelhető meg, ritkán találkozom érett emberekkel, akik direkt helytelenül írják a szavakat. Biztos ezzel is lázadni akarnak.
2011. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezném, ennyire sajnálja valaki a másiktól azt a pár betűt? Szeretne valamit kérni, de ő maga még ennyi időt sem szán rá.
2011. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen igazad van, jogos a válaszod!



"Ez manapság nagy divat, hogy direkt hibásan írnak le szavakat. A legjobb mikor ilyeneket látok, hogy : tucc, mennyek, annya, mecciről stb. Jól tudják, hogy hogyan kell írni, de manapság már gáz műveltnek tűnni úgy látszik :) De, ha megfigyeled ez is inkább a kamaszok körében figyelhető meg, ritkán találkozom érett emberekkel, akik direkt helytelenül írják a szavakat. Biztos ezzel is lázadni akarnak."



Hát én kamasz vagyok, és lázadok is rendesen, de ismerem az ábácét.

2011. nov. 20. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
mondom LEGINKÁBB kamaszoknál figyelhető meg. Ennél fogva lehet, hogy ismered az ábécét, de szöveget értelmezni már annyira nem megy. Bocs.
2011. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeld, tudok szöveget6 értelmezni. Az üzenet nem ellened irányult, hanem azok ellen a kamaszok ellen, akik nem ismerik az ábécét. azért írtam, hogy kamasz vagyok, és én ismerem, mert akkor ők is megtehetnék. de bírom, hogy rögtön támadni kell.
2011. nov. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!