Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki írta ezt a verset/idézetet?...

Ki írta ezt a verset/idézetet? Interneten csak 2 helyen találtam meg szinte, azt is csak blogokon.

Figyelt kérdés
"Ha tehetném, meghalnék egy napra.. Megállítanám az időt. Mindent feltennék egy lapra, hogy lássam, ki az aki kidőlt. Sétálnék láthatatlan, figyelném az életet, hogyan élnek nélkülem az emberek. Azok, akiket szerettem, vajon sírnak-e, vagy nevetnek.. Vannak-e olyan emberek, akik örömmel temetnek? Aztán 'felélednék', és biztosan másképp látnám a világot, a hamis barátokhoz hozzá vágnám a síromról a virágot. Az igazi barátnak sírnék az ölében, mert Neki nem vesztem el a feledés ködében."
2011. nov. 19. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
rákerestem, d eugyanazt találtam. pedig engem is érdekel.
2011. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!