Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova mennél Magyarországról...

Hova mennél Magyarországról /települnél le/ havi ötvennégy ezer forintos nyugdíjjal, ha már egyáltalán nem tudsz dolgozni?

Figyelt kérdés
Ez kb. 177 euro...
2011. nov. 21. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért az összegért sehol sem tudsz még kajálni sem, annyira kevés.
2011. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ebből megélni nem lehet külföldön (itthon sem). Én Olaszországba készülök most, és ott is szeretnék megöregedni :) de ha itt kéne maradnom fiatalon, valószínű, hogy öregen is ide lennék láncolva :S
2011. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tibetbe.
2011. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hazádnak rendületlenűl

Légy híve, oh magyar,

Bölcsőd az s majdan sírod is,

Mely ápol s eltakar.


A nagy világon e kívűl

Nincsen számodra hely;

Áldjon vagy verjen sors keze:

Itt élned, halnod kell.



nekem ez a véleményem...sok helyen jártam a világban, de itthon az mégis csak itthon...demagógia nélkül...


az ötvennégyezer meg semmire sem elég...még az öregek otthonára sem...

2011. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha Japánban élnék, szépen bevárnám, hogy kivigyenek a Fujira és egy szép mese kíséretében magamra hagyjanak. Talán mehetnék az esőerdőbe egy törzshöz, de még oda se, mert dajkán kívül nem lennék alkalmas semminek. És még gyanús is lennék nekik...
2011. nov. 22. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Thaiföldön ez nem rossz pénz! Szerintem oda.
2012. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!