Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a káposztásmegyeri...

Milyen a káposztásmegyeri Aquaworld? Érdemes menni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Én annyit tudok róla, hogy a megnyitás után néhány hónappal egy csomó csúzda nem működött, mert életveszélyesnek bizonyult. Hogy azóta mi a helyzet, nem tudom. Lehet, hogy már kijavították.
2009. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
életveszélyesXDXD LOL...nem volt semelyik életveszélyes,csak folyamatosan karbantartás van,nehogy valami baj legyen velük.szerintem halál jó a hely,és egész nap csúszdáztam a párommal,jacuzziztunk,hegyi patakban csúszdáztunk,..:D a kaja viszonylag jó volt,és elég jó adagot adtak.szerintem érdemes,ha leérettségiztem ,és nem áll a fejem ezer felé,eé is megyünk mégegyszer:D
2009. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi most voltunk ott nemrég a gyerekekkel és mindenki nagyon élvezte. Nem olcsó, de megéri az árát. A mogyoródinál jobban megéri és nincsenek akkora sorok sem.
2009. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!