Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neil Patrick Harris (Barney)...

Neil Patrick Harris (Barney) tényleg meleg?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz egy világ dőlt össze bennem! xD Nem gondoltam volna, hogy pont ő... filmjeiből itélve...

2011. nov. 21. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen. De ha beírod Wikipediába te is meglátod. Együtt él egy férfivel, legutóbb azt hallottam, ikreket fogadnak örökbe.
2011. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok: mért dől össze benned egy világ? Olyan fontos ez? De amúgy ha tényleg összedől benned egy világ, mért nem ütöd be Wikipédiába? Én pont a múltkor tettem meg.
2011. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Színész, olyan karaktereket játszik el, amilyeneket akar.
2011. nov. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, forró.
2011. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert dolt ossze bennem 1 vilag? :P Hat azt gondoltam, mar a karaktereibol itelve hogy az eletben is egy nagy nocsabasz stb. es mar mondtam olyat h Neil P. Harris a peldakepem xD dehat ezek utan inkabb nem mondom xD
2011. nov. 22. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy valaki mit alakít egy filmben, egyáltalán nem összehozható a valós énjével. ergo ha azt mondod, Neil a példaképed, egyáltalán nem jelenti azt, amit akkor jelentene ha azt mondanád, Barney Stinson. egyébként megsúgom, pont azért tudja ilyen tökéletesen eljátszani ezt a szerepet, mert meleg.
2011. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
miért, attól miért tudja olyan jól?
2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a melegek biztos felsőbbrendűek, már itt tart a világ.
2011. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Ardal O'Hanlon sem szuperhős.
2011. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!